آئودی R8 بهترین سوپراسپرت دنیا از نگاه گوگل

آئودی R8 بهترین سوپراسپرت دنیا از نگاه گوگل

آئودی R8 بهترین سوپراسپرت دنیا شد 

اگر بخواهید یک سوپراسپرت برای رانندگی عادی و روزمره و تفریحات هیجان‌انگیز آخر هفته خریداری کنید انتخاب شما چیست؟ گوگل با یک نظرسنجی ساده پاسخ این پرسش را یافته است: «آئودی R8).

نکات عجیب در این نظرسنجی فراوان است. یکی اینکه هیچ محصولی از فراری در نتیجه نهایی این نظرسنجی حاضر نیستند و از آن عجیب‌تر اینکه ۵ مدل از خودروهای برگزیده این نظرسنجی زیرمجموعه هولدینگ معظم فولکس واگن هستند!

مالک برندهای گران قیمت و بسیار مهمی از جمله آئودی، بوگاتی و لامبورگینی که نام هر ۳ این برندها چون نگینی در این نظرسنجی می‌درخشد. در نظرسنجی مذکور بوگاتی شیرون و ویرون در رتبه‌های دوم و سوم ایستاده‌اند و لامبورگینی اونتادور در جایگاه چهارم قرار گرفته.

پنجمین هایپرکار این لیست نیز نسخه تولید محدود لامبورگینی Veneno است. از میان سایر خودروهایی که در این نظرسنجی بودند و موفق به کسب مقام نشدند باید به فورد جی‌تی، فراری ۴۵۸ و مک‌لارن ۶۷۵ LT اشاره کرد.

 

آئودی - audi

سورپرایز گوگل 

اما خواندن نام آئودی R8 به عنوان خودرو نخست نظرسنجی گوگل کمی سورپرایزکننده است. چرا باید چنین خودرویی در حضور برندهایی چون فراری، کونیخ زگ و مکلارن به مقام نخست دست پیدا کند؟ در بهترین بودن آئودی R8 هیچ شک و شبهه‌ای وجود ندارد اما دلیل انتخاب خودرویی از یک برند تولید انبوه در حضور خودروسازان با تولید محدودتر و خاص‌تر و صدالبته جذاب‌تر چیست؟ از نظر شما هم آئودی R8 می‌تواند لایق عنوان بهترینِ بهترین‌ها در دنیای هیجان‌انگیز سوپرکارها هست؟

اما برای یافتن پاسخ سئوالات بالا- البته منهای آخری که نظر شما و کاملا محترم است- باید شیوه اتخاذ شده در این نظرسنجی را نیز اعلام کنیم. در نظرسنجی جالب گوگل محصولات تولید کمپانی‌ها طی ۱۰ سال گذشته مدنظر قرار گرفته‌اند، همچنین نتیجه حاصل از این نظرسنجی کاملا بر اساس بازخورد مردم سراسر دنیا-جز ایران، سودان، چاد، جمهوری آفریقای مرکزی و آلاسکا- قرار گرفته‌اند.

گوگل با جست و جوی کلمات کلیدی سرچ شده به این موضوع پی برده که آئودی R8 بیشترین کلمه سرچ شده در بین ۹۵ کشور از ۱۶۹ کشور دنیاست. یک حقیقت عجیب و جالب دیگر اینکه در خود ایتالیا زادگاه سوپراسپرت‌های هیجان‌انگیز نیز آئودی R8 بیشترین سرچ را داشته است.

 

آئودی - audi

در نهایت از نگاه نظرسنجی به سبک گوگل آئودی R8 به عنوان برترین و محبوب ‌ترین سوپراسپرت دنیا انتخاب شده است! تبریک آقای آئودی…

 

[تعداد: 4   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک