• Homepage
  • >
  • اخبار
  • >
  • قیمت پژوهای پسابرجامی ۸ تا ۱۰ میلیون تومان افت کرد

قیمت پژوهای پسابرجامی ۸ تا ۱۰ میلیون تومان افت کرد

پژو 508

قیمت پژوهای پسابرجامی ۸ تا ۱۰ میلیون تومان افت کرد

پس از توافق هسته‌ای که برجام نام گرفت پژو بار دیگر یکی از بازیگران اصلی صنعت خودرو ایران شد.

پژو 2008

پژوهای رنگارنگ

در این دوران نام پژوهای رنگارنگ روز اروپا سر زبان‌ها افتاد و حضورشان در خطوط تولید ایران‌خودرو مطرح شد. حتی پژو و ایران‌خودرو این بار پا را فراتر گذاشتند و یک شرکت مشترک با نام ایکاپ تاسیس کردند. همه امیدها به زندگی دوباره پژو با محصولات تازه در بازار ایران زنده شده بود و خودروسازان داخلی با تمام وجود در راه پیشرفت می‌کوشیدند.

توافق با سیتروئن

سایپا نیز از سوی دیگر با سیتروئن دیگر عضو گروه خودروسازی PSA به توافق رسید و محصولات مختلف و به روز این خودروساز نیز برای حضور در ایران معرفی شدند. حتی سایپای کاشان به سیتروئن اختصاص یافت و شراکتی تازه آغاز شد. صنعت خودروی ایران در آن دوران می‌رفت تا با روزهای تلخ تحریم خداحافظی کند و بار دیگر خودروهای به روز فرانسوی قطب اصلی خودروهای مونتاژ شده در ایران را تشکیل بدهند.

قراردادها و وعده‌های شرکای خارجی شیرین بودند. کم کم داشت باورمان می‌شد دوران توسعه و پویایی صنعت خودرو ایران فرا رسیده و می‌توان به قله‌های پیشرفتی که دهه‌هاست که در انتظارش هستیم برسیم. اما این اوضاع دوامی نداشت. بار دیگر وعده‌ها لعاب خلف به خود گرفت و با تحریم‌های تازه تیر خلاص به سوی همه این قراردادها شلیک شد. یکی از دلایل صعود قیمت اندک خودروهای تولید شده در دوران پسابرجام نیز آغاز تحریم‌ها بود.

پژو 301

کاهش قابل توجه قیمت‌ها

اخبار و پیگیری‌های بازار نشان می‌دهند پژوهای پسابرجامی افت قیمت شدیدی را تجربه کرده‌اند به طوری که پژو ۲۰۰۸ با ۸ میلیون تومان کاهش به ۲۳۵ میلیون تومان رسید و پزو ۵۰۸ نیز شاهد افت ۲۰ میلیون تومانی قیمت بود به طوری که به ۳۸۵ میلیون تومان رسید. در این میان پژو ۳۰۱ نیز با ۳ میلیون تومان کاهش به ۱۶۶ میلیون تومان رسید. بنا بر این می‌توان به در دسترس قرار گرفتن هر چه بهتر این خودروها در بازار امید بست.

Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار