قسمت چهارم مستند تعمیرگاه- تعمیرگاه تخصصی وثوقی

تعمیرگاه وثوقی

مستند تعمیرگاه (قسمت چهارم)- تعمیرگاه تخصصی وثوقی 

تعمیرگاه نام مجموعه مستندی است که از این پس قصد داریم هر هفته یک قسمت از آن را در وبلاگ رگلاژ منتشر و تقدیم حضور شما مخاطبان گرامی کنیم. یک گزارش کوتاه و دیدنی از تعمیرگاه برتر هر هفته به انتخاب گروه رگلاژ. این هفته با گزارش تعمیرگاه وثوقی همراهتان هستیم.

تعمیرگاه وثوقی

هر هفته یک تعمیرگاه

هدف ما از ساخت این مستند هفتگی معرفی بهترین تعمیرگاه‌ ها در هر منطقه و به تصویر کشیدن محیط و امکانات تعمیرگاهی مراکز برتر رگلاژ در راستای بهینه‌سازی انتخاب شما عزیزان و مشتریان گرانقدر سایت و اپلیکیشن رگلاژ است. 

در ایستگاه چهارم مستند تعمیرگاه، با کلیپ معرفی مرکز تخصصی وثوقی در خدمت شما عزیزان هستیم. در ادامه با ما و معرفی تعمیرگاه این هفته رگلاژ همراه باشید.

تعمیرگاه وثوقی

جنب و جوش

تعمیرگاه در یک خیابان نسبتا فرعی قرار دارد اما به نزدیکی تعمیرگاه که می‌رسید، جنب و جوش و شلوغی را کاملا احساس خواهید کرد. محیطی شلوغ از انواع خودرو و قطعات موتوری آنها اما منظم و دقیق. خودروهای در حال تعمیر آنقدر زیاد هستند که ظرفیت تعمیرگاه تکمیل شده و تقریبا جلو در تعمیرگاه نیز جایی برای پارک وجود ندارد. همه نوع برند خودرو نیز قابل مشاهده است. از هیوندای گرفته تا انواع پژو و ام‌وی‌ام.

تعمیرگاه وثوقی
رحیم سعدی- مدیر تعمیرگاه وثوقی

اما موضوعی که بیش از همه اینها جلب توجه می‌کرد نه شلوغی بود و نه تعداد موتورهایی که همزمان باز شده و در این مرکز در حال تعمیر بودند. سال تاسیس تعمیرگاه تخصصی وثوقی از همه فرآیندهای جاری در این مجموعه بیشتر جلب توجه می‌کرد. سال ۱۳۵۷٫ این یعنی مرکز تخصصی وثوقی ۴ دهه است که به تعمیر انواع خودرو مشغول است. رحیم سعدی مدیر تعمیرگاه وثوقی در این باره می‌گوید: «این تعمیرگاه یکی از قدیمی‌ترین مکانیکی‌های فعال در تهران است. البته در ایتدا که صاحب ملک این تعمیرگاه در آن فعالیت خود را استارت زده خدمات اولیه و ساده در این تعمیرگاه انجام می‌شده. خدماتی چون تعویض روغن و بالانس لاستیک اما اندک اندک خدمات تخصصی‌تر نیز به سبد فعالیت مرکز تخصصی وثوقی افزوده شده.»

سعدی به یک پژو پارس نقره‌ای اشاره می‌کند و ادامه می‌دهد: «امروز در این تعمیرگاه همه خدمات تخصصی مربوط به موتور خودرو، گیربکس و در مجموع مکانیکی، جلوبندی و باتری‌سازی انجام می‌شود.»

او در ادامه از تمامی هموطنانی که در ایام نوروز قصد دارند با خودرو شخصی به مسافرت بروند درخواست می‌کند با مراجعه به یک مکانیک خوب و معتمد مشخصه‌های حیاتی و اصلی اتومبیل‌شان را مورد بررسی قرار بدهند تا سفری ایمن و خاطره‌انگیز را در کنار خانواده تجربه کنند.

تعمیرگاه وثوقی
بلوک سیلندر ام‌وی‌ام ۳۱۵
تعمیرگاه وثوقی
سرسیلندر ام‌وی‌ام ۳۱۵

رگلاژ چیست؟

همین که در حال تصویربرداری از تعمیرگاه وثوقی و خودروهای زیر دست مکانیک‌ها بودیم، متوجه تجمع بعضی از مالکان و پرس و جو درباره رگلاژ از مدیر تعمیرگاه شدیم. نگاه‌های پرسشگر و پاسخگویی کامل رحیم سعدی باعث شد دخالتی برای معرفی رگلاژ نکنیم. اما مشتریان تعمیرگاه با چنان شوق و ذوقی از جزئیات فعالیت استارت‌آپ رگلاژ می‌پرسیدند که گویی پاسخی برای یک نیاز همیشگی یافته بودند.  

واقعیت اینجاست که کسب و کارهای خوب یکدیگر را به خوبی تبلیغ می‌کنند و فعالیت استارت‌آپ‌هایی چون رگلاژ در همکاری با مکانیک‌های خوب سطح شهرهای سراسر ایران موجب هم‌افزایی و در نهایت ارائه خدمات منظم‌تر، با کیفیت‌تر و ارزان‌تر به مشتریان می‌شود.

تعمیرگاه وثوقی


جستجو قیمت تعمیرات در رگلاژ

دیگر زمان پرداخت هزینه تعمیرات خودرو، بدون اطلاع داشتن از میزان دقیق قیمت اتحادیه گذشته است. چرا که از طریق رگلاژ هر دارنده خودرو برای تعمیرات ماشین، قیمت عادلانه‌ای را پرداخت خواهد کرد. با توجه به شفافیت قیمتی رگلاژ، دیگر نیازی به مذاکره و چانه زدن با تعمیرگاه نخواهید داشت و از قیمت اعلامی تعمیرکار نیز شگفت زده نخواهید شد. قیمتی که توسط کارشناسان ما برای خدمت درخواستی شما اعلام شود به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد. مگر در صورتی که نوع خدمت درخواستی شما تغییر پیدا کند.

“در صورتی که نیاز به مشورت دارید، می‌توانید با مشاوران فنی رگلاژ به طور رایگان صحبت کنید”

“در صورتی که مشکل خودرو شما نیاز به بررسی و یا تعمیر و تعمیرکار دارد، از طریق رگلاژ به طور رایگان بهترین تعمیرگاه شهرتان را رزرو کنید”

 

[تعداد: 8    میانگین: 4.8/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک