• Homepage
  • >
  • ویدئو
  • >
  • قسمت پنجم مستند تعمیرگاه- تعمیرگاه تخصصی پارسیان

قسمت پنجم مستند تعمیرگاه- تعمیرگاه تخصصی پارسیان

تعمیرگاه پارسیان

قسمت پنجم مستند تعمیرگاه- تعمیرگاه تخصصی پارسیان 

تعمیرگاه نام مجموعه مستندی است که هر هفته یک قسمت از آن را در وبلاگ رگلاژ منتشر و تقدیم حضور شما مخاطبان گرامی می‌کنیم. یک گزارش کوتاه و دیدنی از تعمیرگاه برتر هر هفته به انتخاب گروه رگلاژ. این هفته با گزارش تعمیرگاه پارسیان همراهتان هستیم.

هر هفته یک تعمیرگاه

هدف ما از ساخت این مستند هفتگی معرفی بهترین تعمیرگاه‌ ها در هر منطقه و به تصویر کشیدن محیط و امکانات تعمیرگاهی مراکز برتر رگلاژ در راستای بهینه‌سازی انتخاب شما عزیزان و مشتریان گرانقدر سایت و اپلیکیشن رگلاژ است. 

در ایستگاه پنجم مستند تعمیرگاه، با کلیپ معرفی مرکز تخصصی پارسیان در خدمت شما عزیزان هستیم. در ادامه با ما و معرفی تعمیرگاه این هفته رگلاژ همراه باشید.

بی‌حاشیه و تخصصی

وارد تعمیرگاه پارسیان که می‌شوید به یکباره از یک محیط شلوغ و پر تب و تاب وارد محیطی منظم و آرام خواهید شد. همه اعضا مثل اجزاء یک ساعت مشغول به کار هستند و خبری از هیاهو نیست. قطعات باز شده خودروها به نظم در گوشه‌ای چیده می‌شوند و همه ادوات درست همان جایی هستند که باید باشند.

یک پراید ۱۱۱ در حال تعمیر است اما ظرف زمان کوتاهی که ما در این تعمیرگاه حضور داشتیم، انواع خودروهای داخلی و خارجی از پژو ۲۰۶ گرفته تا مزدا ۳۲۳ و هیوندای آزرا بابت مشکلات ریز و درشت مراجعه کردند. این خودروها یا پس از رفع مشکل رفتند پی کار و زندگی‌شان و یا برای تعمیرات اساسی‌تر نوبت گرفتند. حتی برخی تصمیم گرفتند بروند و پس از اخذ نوبت از طریق سایت رگلاژ سر زمان رزرو خود به این مرکز مراجعه کنند.

بر و بچه‌های تعمیرگاه می‌گفتند چند شب قبل در پارسیان غوغایی به پا بوده. موتور یک هیوندای آزرا را پایین آورده بودند و همه بچه‌ها روی بخشی از آن با همان آرامشی که پیش از این توصیف‌اش کردیم کار می‌کردند.

تعمیرگاه پارسیان

قیمت‌های لحظه‌ای، معضل تعمیرکاران

سوار بر یکی از خودروهای مراجعه‌کننده و همراه با حسین عنبرستانی، مکانیک تعمیرگاه پارسیان راهی بزرگراه‌ شهید صیاد شیرازی شدیم تا مشکلات خودرو را بررسی کنیم. در همین حین مشخص شد صفحه کلاچ خودرو که یک پژو ۲۰۶ تیپ ۵ بود رو به اتمام است و فرمان آن به اصطلاح به چپ می‌کشد. 

تعمیرگاه پارسیان

پس از تشخیص مشکل، قیمت صفحه کلاچ این خودرو را جویا شدیم. پاسخ چندان امیدوارکننده نبود. عنبرستانی درباره این قطعه گفت: «قیمت صفحه‌کلاچ ۲۰۶ تیپ ۵ در حال حاضر ۷۰۰ هزار تومان است. اما چند هفته پیش ۵۱۰ هزار تومان بود و همین‌طور طی چند روز گران شد تا به این قیمت رسید. واقعا نمی‌دانم طی چند روز آینده چقدر گران می‌شود. باور کنید ما تعمیرکاران شرمنده مردم هستیم و بعضی وقت‌ها رویمان نمی‌شود فاکتور را جلو مشتری بگذاریم.»

به تعمیرگاه برگشتیم. درون تعمیرگاه همچنان مکانیک‌ها مثل ساعت فعالیت می‌کردند و سوزن‌های انژکتور پراید هاچ‌بک ۱۱۱ درون دستگاه در حال شست‌وشو بودند. فضای تعمیرگاه پارسیان شاید چندان بزرگ نباشد اما امکانات کافی و از همه مهم‌تر تبحر همه تعمیرکاران موضوعی است که سبب می‌شود تاکنون هرکسی از سوی رگلاژ به این تعمیرگاه مراجعه کرده کاملا راضی باشد.


جستجو قیمت تعمیرات در رگلاژ

دیگر زمان پرداخت هزینه تعمیرات خودرو، بدون اطلاع داشتن از میزان دقیق قیمت اتحادیه گذشته است. چرا که از طریق رگلاژ هر دارنده خودرو برای تعمیرات ماشین، قیمت عادلانه‌ای را پرداخت خواهد کرد. با توجه به شفافیت قیمتی رگلاژ، دیگر نیازی به مذاکره و چانه زدن با تعمیرگاه نخواهید داشت و از قیمت اعلامی تعمیرکار نیز شگفت زده نخواهید شد. قیمتی که توسط کارشناسان ما برای خدمت درخواستی شما اعلام شود به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد. مگر در صورتی که نوع خدمت درخواستی شما تغییر پیدا کند.

“در صورتی که نیاز به مشورت دارید، می‌توانید با مشاوران فنی رگلاژ به طور رایگان صحبت کنید”

“در صورتی که مشکل خودرو شما نیاز به بررسی و یا تعمیر و تعمیرکار دارد، از طریق رگلاژ به طور رایگان بهترین تعمیرگاه شهرتان را رزرو کنید”

Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار