چای با طعم آچار – تعمیرگاه خوب

  • نویسنده گروه رگلاژ
  • اسفند ۲۲, ۱۳۹۷
  • 0

تعمیرگاه خوب کجاست؟

قسمت نهم پادکست چای با طعم آچار با موضوع تعمیرگاه خوب منتشر شد.

تعمیرگاه خوب در ایران کجاست؟ منظورمان نمایندگی‌های مرسدس و ب‌ام‌و و استانداردهای اروپایی و آمریکایی نیست. همین مکانیکی‌های کوچک و بزرگ اطراف خانه‌هایمان را می‌گوییم. مطمئنا همه شما با وجود انواع مکانیکی در اطراف خانه‌تان بیشتر سعی می‌کنید مسائل مهم خودرویتان را نزد مکانیکی ببرید که توسط یکی از دوستان و آشنایان معرفی شده و خلاصه امتحان‌اش را پس داده باشد. اما مکانیکی خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟
اینکه یک محیط مرتب و تمیز و مجهز به انواع دستگاه و حتی سالن انتظار فراهم کرده باشد کافیست؟ اصلا برای مشتریان نظم و تمیزی تعمیرگاه و حتی وسعت آن مهم‌تر است یا خدمتی که دریافت می‌کنند، کیفیت قطعات به کار گزفته شده و بی‌نیازی از مراجعه دوباره به تعمیرگاه بابت یک موضوع تکراری؟

طرف مقابل

از سوی دیگر مکانیک‌ها و تعمیرکاران نیز با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند و حرف‌هایی برای گفتن دارند که کمتر شنیده شده. مثلا تقریبا همه تعمیرکاران از کیفیت قطعات موجود در بازار نالان هستند و معتقدند قطعه بد خدمات آنها را زیر سئوال برده و موجب نارضایتی مشتری می‌شود. همچنین بالا رفتن روزانه قیمت قطعات خودرو موردی است که باعث شده تعمیرکاران مورد هجمه مشتری‌هایشان قرار بگیرند در حالی که چنین موضوعی نمی‌تواند از چشم تعمیرکار و تعمیرگاه دیده شود.
خلاصه اینکه به قول معروف دست روی دل هر کسی که به نوعی با تعمیر و تعمیرگاه سر و کار دارد بگذاری خون است و در شرایط فعلی نمی‌داند کار درست چیست. در چنین شرایطی برنامه چای با طعم آچار درباره مشکلات پیش رو مشتری و نیازهای او جهت مراجعه به تعمیرگاه بحث می‌کند و نظرات مخاطبان و مشتریان رگلاژ و نیازهای آنها را جویا می‌شود. 
اگر به تازگی تجربه‌ای خوشایند یا ناخوشایند از مراجعه به تعمیرگاه و تعویض قطعه خودرو داشته‌اید با ما در میان بگذارید. نظرات شما موجب بهبود خدمات ما و تضمین هر چه بیشتر سرویس‌های رگلاژ خواهد شد. پس هیچ آداب و ترتیبی نجویید و هر نظری که دارید برای ما کامنت کنید. حتی اگر انتقادی دارید برای ما بنویسید. هر چه تیزتر و برنده‌تر نوش‌تر و جذاب‌تر!

 

Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار