• Homepage
  • >
  • اخبار
  • >
  • افزایش قیمت سوخت و بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است

افزایش قیمت سوخت و بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است

افزایش قیمت سوخت

افزایش قیمت سوخت و بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است

بیژن زنگنه وزیر نفت، می‌گوید: مرحله سوم فروش نفت در بورس پس از اینکه گزارش دو مرحله گذشته به شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه ارائه شود، صورت می گیرد و آقایان باید تصمیم بگیرند که پس از این چه اتفاقی رخ دهد و درباره افزایش قیمت سوخت تصمیم گیری شود.

او همچنین با اشاره به نشست هفته جاری اعضای اوپک، می‌گوید: تا زمانی که ایران در شرایط تحریم قرار دارد، درباره سهمیه جمهوری اسلامی در اوپک با هیچ شخصی صحبتی نمی‌شود.

وزیر نفت، می‌افزاید: مسائلی همانند تولید عربستان بیش از سقف اوپک و سایر موارد در نشست هفته جاری اعضای سازمان نفتی مطرح می‌شود.

وی در خصوص مرحله سوم فروش نفت در بورس، این گونه ادامه می‌دهد: مرحله سوم پس از اینکه گزارش دو مرحله گذشته به شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه ارائه شود، صورت می‌گیرد و آقایان باید تصمیم بگیرند که پس از این چه اتفاقی رخ دهد.

عضو کابینه دولت دوازدهم درباره انتشار اخباری مبنی بر بنزین ۵ هزار تومانی، تصریح کرده: افزایش قیمت سوخت و بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار