1. خانه
  2. /
  3. اخبار
  4. /
  5. افزایش قیمت سوخت و...
MENUMENU

افزایش قیمت سوخت و بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است

افزایش قیمت سوخت

افزایش قیمت سوخت و بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است

بیژن زنگنه وزیر نفت، می‌گوید: مرحله سوم فروش نفت در بورس پس از اینکه گزارش دو مرحله گذشته به شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه ارائه شود، صورت می گیرد و آقایان باید تصمیم بگیرند که پس از این چه اتفاقی رخ دهد و درباره افزایش قیمت سوخت تصمیم گیری شود.

او همچنین با اشاره به نشست هفته جاری اعضای اوپک، می‌گوید: تا زمانی که ایران در شرایط تحریم قرار دارد، درباره سهمیه جمهوری اسلامی در اوپک با هیچ شخصی صحبتی نمی‌شود.

وزیر نفت، می‌افزاید: مسائلی همانند تولید عربستان بیش از سقف اوپک و سایر موارد در نشست هفته جاری اعضای سازمان نفتی مطرح می‌شود.

وی در خصوص مرحله سوم فروش نفت در بورس، این گونه ادامه می‌دهد: مرحله سوم پس از اینکه گزارش دو مرحله گذشته به شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه ارائه شود، صورت می‌گیرد و آقایان باید تصمیم بگیرند که پس از این چه اتفاقی رخ دهد.

عضو کابینه دولت دوازدهم درباره انتشار اخباری مبنی بر بنزین ۵ هزار تومانی، تصریح کرده: افزایش قیمت سوخت و بنزین ۵ هزار تومانی شایعه است.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
نویسنده: روزبه خندان
تاریخ: ۱۵ آذر ۱۳۹۷
دیدگاه‌های کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک