تیغه‌های برف پاک‌کن

سایپا

تیغه‌های برف پاک‌کن

تعویض تیغه‌های برف پاک‌کن شیشه جلو ۱

تعویض تیغه‌های برف پاک‌کن شیشه جلو 1

با بستن سوئیچ و خاموش کردن موتور خودرو، دسته برف پاک‌کن را کاملا به سمت پایین آورید. تیغه‌ها با فاصله کمی از درب موتور متوقف خواهند شد.

حال بازوی برف پاک‌کن را بلند کنید، ۲ تیغه را حول محور اصلی بچرخانید‌(حرکت در جهت A). زبانه را بکشید سپس تیغه را به طرف بالا فشار دهید‌(حرکت در جهت B)

  • برای نصب مجدد

تیغه را در طول دسته حرکت دهید تا به آن وصل شود. مطمئن شوید که تیغه به درستی در جای خود قفل شده است. تیغه برف پاک‌کن شیشه جلو را به جای خود برگردانید.

تیغه برف پاک‌کن شیشه عقب ۴

– بازویی برف پاک‌کن ۵ را بکشید.

– تیغه ۴ را از نقطه اتصال بچرخانید‌(حرکت در جهت C) سپس تیغه را تعویض کنید.

  • برای نصب مجدد

برای نصب مجدد تیغه برف پاک‌کن، مراحل را به همان ترتیب در جهت عکس انجام دهید. مطمئن شوید که تیغه به درستی در جای خود قرار گرفته است.

شرایط تیغه برف پاک‌کن را بررسی کنید، شما مسئول زمان تعویض آن هستید.

– تیغه‌ها و شیشه جلویی را مرتبا با آب و صابون تمیز کنید.

– وقتی شیشه جلو یا عقب خشک است از برف پاک‌کن استفاده نکنید.

– وقتی برای مدت طولانی از آن استفاده نمی‌کنید، آن را از شیشه جلو یا عقب جدا کنید.

در هوای برفی مطمئن شوید که تیغه‌های برف پاک‌کن، یخ نزده باشند تا بتوانند حرکت کنند.‌(امکان داغ شدن و سوختن موتور برف پاک‌کن)

شرایط تیغه‌های برف پاک‌کن را بررسی کنید. تیغه‌ها را به محض اینکه کارایی خود را از دست دادند، تعویض کنید‌(تقریبا هر سال). وقتی‌‎که تیغه را تعویض می‌‎کنید، مراقب باشید دستتان بر روی پنجره نیفتد و به آن فشار وارد نکنید زیرا ممکن است شیشه بشکند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک