جدیدترین مدل لامبورگینی چه خواهد بود؟

جدیدترین مدل لامبورگینی چه خواهد بود؟ 

جدیدترین مدل لامبورگینی چه خواهد بود؟ 

جدیدترین مدل لامبورگینی به نظر شما چیست؟ آیا گاو خشمگین سنت آگاتا باز هم یک سورپرایز تازه برای طرفداران بیشمار خود در نظر گرفته است؟ پاسخ مثبت است. بله یک گرندتورر ۲+۲ خشمگین در راه خواهد بود!

لامبو در سال ۲۰۱۸ نیز برای هشتمین سال متوالی رشد در فروش را تجربه کرد. رشدی ۵۱ درصدی که ۲ برابر مدت مشابه در سال قبل است. این برند ایتالیایی که تحت مالکیت آئودی قرار دارد خوب می‌فروشد و امسال نیز با ورود جدی اوروس به جمع محصولات خود به دنبال رکوردشکنی ویژه در بخش فروش است. گاو خشمگین سنت آگاتا سال جگذشته ۵ هزار و ۷۵۰ دستگاه از مدل‌های مختلف لامبو فروخته. یک رکورد قابل احترام.

اما استفانو دومنیکالی مدیرعامل لامبورگینی به این میزان از فروش قانع نیست. او می‌گوید برای سال ۲۰۱۹ رکورد ۸ هزار دستگاهی را مد نظر دارد. رکوردی که برای لامبو با ۳ محصولی که روی خط تولید دارد چندان دور از دسترس نیست. البته گویا لامبو قصد دارد در کنار هوراکان، اونتادور و اوروس یک محصول دیگر نیز عرضه کند. ظاهرا حتی این کمپانی کار خود را برای طراحی یک محصول گرند تورر ۲+۲ آغاز کرده که البته تولید این اعجوبه در این لحظه هنوز تولید این مدل تایید نشده است.

عبور از فراری

مقامات لامبورگینی البته برای توسعه محصول چهارم نیازمند سرمایه‌گذاری هستند اما اگر این رویا به واقعیت بپیوندد قطعا لامبو از مرز ۱۰ هزار دستگاه در سال عبور خواهد کرد و پوزه رقیب اسب نشان هموطن یعنی فراری را به خاک خواهید مالید. فراری در سال ۲۰۱۸ موفق به تولید ۹۹۲۵ دستگاه خودرو شد. به هر حال دنیا، دنیای رقابت است، حتی در میان بزرگانی چون لامبورگینی و فراری رقابت حرف نخست را می‌زند و یکی از تعیین‌کننده فاکتورها برای حرکت به سوی آینده درخشان است.

در خاتمه بد نیست را بدانید که استفانو دومنیکالی مدعی است لامبو در عین حفظ جایگاه خود در تولید موتورهای خورجینی ۱۰ و ۱۲ سیلندر (V12 و V10)، طراحی و تولید پیشرانه‌های هیبریدی در راستای کاستن از آلودگی و هوا و گرمایش زمین و در مجموع عمل به مسئولیت‌های زیست محیطی خود مد نظر قرار خواهد داد. به هر حال باید گفت آقای دومنیکالی این گوی و این میدان! دنیا در انتظار سورپرایزهای شماست.

[تعداد: 2   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک