• Homepage
  • >
  • ویدئو
  • >
  • آفرود تا بی‌نهایت با جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰

آفرود تا بی‌نهایت با جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰

جیپ گلادیاتور

آفرود تا بی‌نهایت با جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ 

آفرود تا سال‌ها و شاید دهه‌ها تنها با یک نام گره خورده بود. جیپ! حتی بسیاری از خودروهایی که در کلاس شاسی بلند به تولید می‌رسیدند تا سال‌ها به اسم اصلی خود شناخته نمی‌شدند و نام جیپ را با خود یدک می‌کشیدند. 

جان‌سخت آفرود

طرفداران این خودرو همه‌کاره مدت‌هاست در انتظار یک پیکاپ جان‌سخت آفرود هستند و حالا جیپ با معرفی مدل گلادیاتور ۲۰۲۰ به همه انتظارها پایان داده. در ویدئویی که در پایان این نوشتار مشاهده خواهید کرد تست عملکردی و کاربردی این جان‌سخت تازه وارد در دنیای خودروهای آفرودی را خواهید دید. تا خاتمه با ما همراه باشید.

واقعیت این است که جیپ به جای طراحی و ساخت یک خودرو شاسی بلند شهری که تنها نمایی از جیپ به همراه دارد، سنت‌های خود را حفظ کرده و مهندسان‌اش را برای معرفی بهترین آفرودر دنیا بسیج کرده است. کاملا واضح است که هدف جیپ از ساخت گلادیاتور ۲۰۲۰ تنها هدف‌های تجاری نیست و این کمپانی به دنبال عرضه بهترین‌ها در یک پیکاپ آفرودر بوده.

در ویدئو تبلیغاتی فیات-کرایسلر به عنوان مالک اصلی جیپ از گلادیاتور ۲۰۲۰ سطح بای مهندسی عملکردگرا و توانایی‌های بالای این پیکاپ جان‌سخت در عبور از سخت‌ترین شکنجه‌گاه‌ها کاملا مورد بررسی قرار گرفته است. گویی فیات-کرایسلر مرد عضلانی خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ به مرکز تست کرایسلر در آریزونای آمریکا برده. جایی که قرار است شاهکار جیپ به رخ جهانیان کشیده و ثابت شود که همچنان دود از کنده برمی‌خیزد.

یدک کش حرفه‌ای

گلادیاتور در کلاس خودش از بهترین قابلیت یدک‌کشی برخوردار است و در ویدئو مورد بحث نیز این موضوع کاملا مشاهده می‌شود. کشش و بکسل یک خودرو در سخت‌ترین شرایط ممکن توسط گلادیاتوری که این بار نه در آرنا یا آوردگاه‌های رومی بلکه با طبیعت و پستی و بلندی‌هایش می‌جنگد.

 گلادیاتور یک جیپ اصیل و حقیقی است با همه خشونت‌ها و ظرفیت‌های یک جیپ. البته ظرافت‌های خاص خودروهای امروزی نیز در این خودرو به چشم می‌آیند و پنهان نیستند. این پیکاپ ۲۸٫۱ سانتی‌متر ارتفاع از سطح زمین دارد و از اکسل‌های قفل شونده‌ی دانا Dana 44 بهره می‌برد. دست آخر بد نیست این را نیز بگوییم که ظرفیت یدک کشی گلادیاتور با ادعای جیپ مبنی بر استفاده از بزرگ‌ترین ترمزها در این کلاس پشتیبانی می‌شود و خیال یک طبیعت‌گرد حرفه‌ای را کاملا آسوده خواهد کرد. پس اگر محموله‌ای سنگین و درست و حسابی را پشت گلادیاتور بگذارید و همچنین یک تریلر  فول سایز را نیز به دنبال خود یدک بکشید این نیرو قابل‌توجه ترمز بی‌تردید به کار شما خواهد آمد. شک نکنید در این ویدئو با یک آفرودر گردن کلفت طرف خواهید بود. 

Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار