درباره تیم رگلاژ بیشتر بدانید 

بدون شک تا به امروز یکی از مهم ترین مشکلات مالکین خودرو به هنگام خرابی خودروشان، یافتن نزدیک ترین و مناسب ترین تعمیرگاه در سطح شهر بوده است. به همین منظور رگلاژ با هدف معرفی مراکز تعمیرات خودرو در سطح کشور شروع به فعالیت نموده است تا برخی از مهم ترین معضلات این صنعت از جمله اتلاف زمان، هزینه های بالا، تقلب و سو استفاده های ناشی از عدم آگاهی مردم  را رفع نماید.
درواقع دارندگان خودرو همواره از عدم آگاهی نسبت به کیفیت کار مکانیک ها و یا نامناسب بودن قیمت ها شکایت داشته اند. از طرف دیگر مکانیک هایی که به صورت عادلانه و منصفانه عمل می کردند، به دلیل عدم تبلیغات و سرمایه ناکافی، نسبت به سایر مکانیک ها از درآمد بسیار کمتری از آنچه که شایسته آن هستند، برخوردار بوده اند

.

 

*بنابراین ماموریت اصلی رگلاژ رساندن صدای بهترین تعمیرگاه های شهر به گوش مالکان خودرو می باشد.*

چرا که دیگر زمان اتلاف وقت برای جستجو در سطح شهر به منظور پیدا کردن یک مکانیک حرفه ای و منصف گذشته است. از نگاه رگلاژ، در دنیای امروز، مالک خودرویی که به علت نقص خودروی خود در خیابان های شهر سردرگم می باشد، می تواند بدون دغدغه ذهنی و تنها با چند کلیک ساده نزدیک ترین و مناسب ترین تعمیرگاه را پیدا کرده و با مدیریت زمان از اتلاف وقت خود جلوگیری کند.

 

*خدمات سایت رگلاژ*

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت رگلاژ متعلق به شرکت ظریف پردازان ایده نیک است. سایت رگلاژ امکان اطلاع رسانی و تبلیغ را برای تعمیرکاران خودرو و تامین کنندگان قطعه فراهم می کند. علاوه بر این، سایت رگلاژ امکان رزرو وقت تعمیر برای دارندگان خودرو و سفارش قطعات یدکی خودرو را برای دارندگان خودرو و تعمیرکاران فراهم می کند.