دفترچه راهنما پژو پارس

ایران خودرو

دفترچه راهنمای خودرو پژو پارس محصول شرکت ایران خودرو

دفترچه راهنمای پژو پارس


دارنده محترم:

این کتابچه برای آگاهی شما از نحوه استفاده بهینه از خودرو تهیه شده و حاوی نکات مهم ایمنی، عملکردی و نگهداری است. لطفا این کتابچه را همواره در خودرو به همراه داشته و در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

 

فهرست دفترچه راهنمای پژو پارس:

  • فصل اول                      خودرو پژو پارس در یک نگاه

  • فصل دوم                     نکات مهم قبل از رانندگی با پژو پارس

  • فصل سوم                    رانندگی با پژو پارس

  • فصل چهارم                  نگهداری خودرو پژو پارس

  • فصل پنجم                   فوریت‌های فنی پژو پارس

  • فصل ششم                  اطلاعات فنی پژو پارس

 

 

برای دسترسی به مطالب هر سر فصل بر روی نوشته هر فصل کلیک کنید.

خریدار گرامی خودرو پژو پارس

ضمن تشکر از شما برای خرید محصول شرکت ایران خودرو، تبریک ما را به جهت این حسن انتخاب پذیرا باشید.  امیدواریم خودرو جدید بتواند در لحظات شاد زندگی شما سهمی داشته باشد. کتابچه راهنمای پژو پارس در استفاده صحیح از وسیله نقلیه و نحوه رانندگی با آن به شما کمک خواهد کرد، بنابراین بهتر است همواره آن را در محفظه داشبورد خودرو نگهداری نمائید.

برای استفاده آسان تر، کتابچه حاضر به بخش های مختلف تقسیم شده و هر بخش مربوط به جنبه متفاوتی از رانندگی یا مراقبت از خودرو شما است. توصیه می کنیم برای آشنایی با امکانات و قابلیت های خودرو جدیدتان هر بخش را با دقت مطالعه فرمائید.

 قبل از رانندگی:

 این بخش شامل تنظیم صندلی ها، کمربند ایمنی، کنترل سیستم گرمایش و تهویه و همچنین تمام نکات مورد نیاز برای رفاه شما قبل از شروع رانندگی است.

 رانندگی:

در این بخش عملکرد کلیدها، تجهیزات و مراقب تهای حین رانندگی توضیح داده شده است.

 نگهداری خودرو:  

شامل اطلاعات ضروری در مورد بازدیدهایی است که باید در دوره های منظم زمانی به عمل آورید.

  توجه: جهت اطلاع از نحوه نگهداری خودرو، ضوابط و شرایط خدمات گارانتی و انجام سرویس های دور ه ای، به دفترچه راهنمای نگهداری و خدمات گارانتی مراجعه فرمائید.

 

–  فوریت های فنی:

این ا طلاعات به منظور کمک به حل اشکالات کوچک و اجتناب ناپذیر در مواقع اضطراری است که گاهی ممکن است به وقوع بپیوندد مانند تعویض تسمه، فیوز و چرخ ها.

–  اطلاعات فنی:  

شامل اطلاعات فنی درباره موتور، ابعاد، ظرفیت ها و اوزان می باشد. در ضمن، مواد مصرفی از نمایندگی های مجاز ایران خودرو تأمین گردد. (از برندهای مورد تأیید و بسته بندی هایی که توسط شرکت ایساکو ارایه می گردد استفاده شود.)

اخطار: عدم توجه به دستورات ویژه که در کادرهای اخطار همراه با این علامت درج شده، ممکن است باعث آسیب جدی و به خطر افتادن سلامت راننده و یا سرنشینان خودرو شود.

 هشدار: عدم توجه به دستوراتی که در کادرهای هشدار دهنده همراه با این علامت درج شده است احتمال تصادف یا آسیب به خودرو را به دنبال خواهد داشت.

 توجه: در صورت عدم توجه به توصیه های ایمنی عنوان شده که به دنبال کلمه توجه آورده شده است، احتمال آسیب جدی به خودروی شما وجود دارد.

نکته مهم: امکانات هر خودرو با توجه به مدل آن متفاوت است. به همین خاطر ممکن است بخشی از اطلاعات مندرج در این راهنما در مورد خودروی شما صادق نباشد.  برای کسب اطمینان می توانید با نمایندگی مجاز ایران خودرو تماس بگیرید.

یادآوری: در این کتابچه اطلاعات مربوط به گونه های دیگر این محصول نیز درج شده و با علامت ستاره (*) مشخص گردیده است.

[تعداد: 12   میانگین:  3.2/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک