دوج رم لباس زمستانی به تن می‌کند

دوج رم لباس زمستانی به تن می‌کند

دوج رم لباس زمستانی به تن می‌کند

فیات-کرایسلر قصد دارد با معرفی رم ۱۵۰۰ نورث ادیشن ۲۰۱۹ توجه خریداران پیکاپ‌های قدرتمند را به خود جلب کند.

این خودرو که به طور ویژه برای فصل زمستان مهیا و بر پایه‌ی مدل پایه‌ی بیگ هورن بنا شده. البته این خودرو دارای برخی تجهیزات اضافه نیز هست.

دوج رم لباس زمستانی به تن می‌کند

کابین دلنشین

رم ۱۵۰۰ نورث ادیشن در کابین خود از یک سیستم اطلاعات و سرگرمی مجهز به صفحه‌نمایش ۸٫۴ اینچی بهره می‌برد و درون کابین نیز به کف‌پوش‌های چهارفصل موپار مزین شده. همچنین بد نیست بدانید صندلی راننده این غول کوچک داج در ۱۲ جهت قابل تنظیم خواهد بود و این یعنی کاملا می‌توانید نشیمن خودرو را مطابق با مشخصات فیزیکی بدن خودتان شخصی‌سازی کنید.

دوج رم لباس زمستانی به تن می‌کند

ارتفاع بالاتر

پیکاپ فول سایز و سبک وزن رم ۱۵۰۰ نورث ادیشن سیستم تعلیقی با ارتفاع بالاتر از نمونه‌های استاندارد دارد و از جعبه انتقال قدرت ویژه، اکسل عقب قفل شونده الکتریکی، دو قلاب و لاستیک‌های برفی فالکن بهره می‌برد. از سایر امکانات ادیشن زمستانه داج رم می‌توان به گرمکن بلوک پیشرانه، استارت ریموتی و صندلی‌ها، غربیلک فرمان و آینه‌های جانبی گرم شونده اشاره داشت. همپنین در این خودرو سپرها، جلوپنجره، آینه‌ها و دستگیره درها از رنگ مشابه بدنه بهره می‌برند.

دوج رم نورث ادیشن

از زبان آقای مدیر

مدیر ارشد پروژه‌های رم در خصوص این پروژه گفته است:

«رم ۱۵۰۰ نورث ادیشن تنها روی ظاهر خود تمرکز نداشته بلکه خودرویی مناسب برای افرادی است که نیازمند یک پیکاپ توانا در آب‌وهوای نامساعد هستند. اکسل عقب قفل شونده، لاستیک‌های چهارفصل و ارتفاع بیشتر از سطح زمین سبب می‌شوند راننده حین راندن این خودرو اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشد.»

انتخاب‌های مشتریان

خریداران می‌توانند مدل‌های دارای محفظه بار کوتاه یا طویل را سفرش بدهند. مشتریان برای این پیکاپ از بین ۲ پیشرانه‌ ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری پنت‌استار یا ۸ سیلندر ۵٫۷ لیتری همی یکی را انتخاب کنند. قیمت این پیکاپ سفارشی از ۴۵۸۹۰ دلار (به علاوه ۱۶۹۵ دلار هزینه تحویل در مقصد) آغاز می‌شود.

 

[تعداد: 6   میانگین:  4.8/5]
این نوشته در اخبار ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک