ردبول به لمانز کوچ می‌کند؟

ردبول به لمانز کوچ می‌کند؟

اگر تغییرات قوانین برنامه‌ریزی‌شده برای مسابقات فرمولاوان مانع پیشرفت تیم‌ها طی سال‌های آینده شود، شاید ردبول ریسینگ این مسابقات را ترک کند و تمرکز خود را روی لمانز بگذارد. 

این کار می‌تواند با استفاده از خودروهایی که بر پایه آستون‌مارتین والکری شکل ‌گرفته‌اند، صورت گیرد. به گفته دکتر هلمت مارکو که از مشاوران موتور اسپورت است، تیم او علاقه‌ای به تبدیل دوباره به یک مصرف‌کننده ندارد و از تغییرات قوانین خسته شده‌اند. در حال حاضر توافق این تیم با هوندا برای تامین پیشرانه در فصل‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ اعتبار دارد.

گزینه‌های ردبول پس از سال ۲۰۲۰ و درصورتی‌که قوانین پیشرانه، بابِ میل این تیم نباشند، چه خواهند بود. مارکو گفته است: «توقف، گزینه ماست یا مسابقه دادن در زمینه‌های دیگر. باوجود والکری، لمانز می‌تواند یک گزینه برای مسابقات با قوانین هایپرکارها باشد. ما می‌خواهیم آن را تجربه کنیم و موفق باشیم. خودروها به‌زودی فروخته‌ می‌شود که این هم ستون خوب دیگری برای تکنولوژی‌های ردبول خواهد بود».

Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار