روکش چرم برای یک هیوندای گرنجور خاص

هیوندای گرنجور چرم

روکش چرم برای یک هیوندای گرنجور خاص

مدتی است اختصاصی کردن ماشین‌ها و کاستومایز ساختن آنها تبدیل به تجارتی خاص و پرسود شده است. یکی بدنه با روکش کروم سفارش می‌دهد. دیگری با روکش طلایی. یکی بدنه خودورویش را مات می‌کند و دیگری مخمل. به تازگی هم از یک نمونه با روکش برلیان رونمایی شد که مصاحبه کامل با مالک آن را در رگلاژ منتشر کردیم. به دنبال همین تب داغ سراغ از یک هیوندای آزرا یا گرنجور مدل ۲۰۱۲ با روکش چرم آمده‌ایم.
هیوندای گرنجور چرم
 
یک خودرو متداول با روکشی بسیار خاص. که سبب می‌شود حسابی متفاوت از سایر مدل‌های هم رده خود به چشم بیاید. در این نوشتار کوشیده‌ایم به صورت اختصاری قیمت تغییرات صورت گرفته روی این خودرو را مورد بررسی قرار بدهیم.
 
هیوندای گرنجور چرم

اطلاعات گرنجور چرم‌پوش

ادوات اضافه شده روی ماشین به‌علاوه قیمت در سال ۱۳۹۲:

قیمت‌ها

کیت اگزوز نصب شده روی خودرو CL63 AMG است به قیمت: ۲۵ میلیون تومان
رینگ کربن: ۶ میلیون تومان
آینه‌های کربن: ۱ میلیون تومان
جلو پنجره کربن: ۱ میلیون تومان
زه های درب کربن: ۱ میلیون تومان
کاور چرم: ۳۰ میلیون تومان
 

استاندارد فنی

بد نیست بدانید این خودرو از لحاظ فنی کاملا استاندارد است و تنها تغییر در این بخش به کیت اگزوز با توانایی بسیار بالا خلاصه می‌شود.
رنگ اصلی خودرو مشکی بوده و پیش از اجرای روکش چرم روی بدنه از روکش مشکی مات بهره می‌برده. این روکش ۲ بار به علت ضربه خوردکی و خش گیری تعویض شده است. البته تعویض دوم مربوط به کل بدنه نمی‌شود.
 

اجرای کامل

در خاتمه بد نیست این مورد را نیز بدانید که اجرای روکش چرم بدنه به صورت کامل انجام می‌شود و به عنوان مثال این اجرای روکش تنها برای یک بخش مثلا درپوش موتور یا در صندوق عقب امکانپذیر نیست.

 

 

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک