جذاب‌ترین تبلیغ سیستم ترمز خودرو

  • نویسنده گروه رگلاژ
  • آذر ۱۱, ۱۳۹۷
  • 0
سیستم ترمز خودرو

جذاب‌ترین تبلیغ سیستم ترمز خودرو

تعویض ترمز خودرو توسط یکی از تعمیرگاه‌های طرف قرارداد با رگلاژ

با استفاده از خدمات تضمینی رگلاژ، تا ۷۰ درصد تخفیف بگیرید.

هزینه تعویض ترمز خودرو چقدر است؟

هزینه این کار بستگی به نوع خودرو شما دارد. می‌توانید قبل از مراجعه به تعمیرگاه از طریق تماس با ۷۲۴۹۱-۰۲۱، از میزان هزینه اتحادیه آن خدمت و درصد تخفیف استفاده از خدمات رگلاژ باخبر شوید.

جدول هزینه تعمیر ترمز برخی از خودروها (پراید و پژو  ۲۰۶) به شرح ذیل می‌باشد: 

تعویض پدال کلاچ و ترمز

نام خودرو پراید پژو ۲۰۶
قیمت اتحادیه ۱۰۰,۰۰۰ تومان ۱۰۰,۰۰۰ تومان
کمترین قیمت در تهران ۳۰,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومان
سود شما  ۷۰% ۶۵٫۰۰%

 

لیست کامل قیمت‌ها را در صفحه لیست هزینه تعمیرات مشاهده نمایید.

واژه ترمز از زبان روسی وارد زبان فارسی شده است.

تُرمُز ابزاری است برای بازداشتن یک وسیله از حرکت. ترمزها برای آهسته و متوقف کردن خودرو، دوچرخه و موتورسیکلت در حال سرعت هستند و اطمینان شخص راننده، به خوبی عمل آنهاست. ترمز بر چند نوع است و بیشتر بوسیله هوا یا آب یا روغن کار می‌کند. انواع سیستم‌های ترمز عبارتند از:

سیستم ترمز هیدرولیکی

معمول‌ترین سیستم ترمز بوده، که به سیستم بوستر خلائی نیز معروف است. در این سیستم با توجه به فشار خلایی که در ورودی هوای موتور قرار داشته و با استفاده از پمپ فشاری روغن (چه به صورت اهرم کنترل شونده بوسیله انسان و چه بوسیله سیستم کنترل کننده الکترونیکی)، نیروی ترمز چندین برابر شده و به بوسترها انتقال می‌یابد. انتقال نیروی ترمز از پدال به چرخ ها.

از این سیستم ترمز هنگامی که خودرو خاموش است، نمی‌توان استفاده کرد و یا حداقل نمی‌توان به آن اعتماد داشت. به همین دلیل در بیشتر خودروها اکیدا توصیه می‌شود که حتی برای جابه‌جایی کوچک (دنده خلاص یا هل دادن)، خودرو را روشن کنید چراکه امکان ترمز گیری ناقص و خارج شدن خودرو از کنترل وجود دارد.

سیستم ترمز دستی

ترمز دستی به ترمز پارک نیز معروف است و برای ساکن نگه داشتن خودرو، از آن استفاده می‌شود.

سیستم ترمز پنوماتیکی

این سیستم ترمز به‌وسیله نیروی کمپرس باد (همان نیروی پنوماتیکی) عمل می‌کند که به‌جای نیروی خلاء و استفاده از مایع روغن ترمز از نیروی کمپرس باد برای به حرکت درآوردن بوسترها استفاده می‌شود. این سیستم در خودروهای سنگین و نیمه سنگین بیشترین استفاده را دارد.

سیستم ترمز الکتریکی

در این سیستم، که جایگزینی مناسب برای سیستم هیدرولیکی یا بوستر خلائی به حساب می‌آید، عملگرهای این سیستم کاملا الکتریکی است و جایگزین اهرم‌بندی سیستم بوستر خلایی و هیدرولیکی شده است. این سیستم را با نام سیستم ترمز خشک نیز می‌شناسند، زیرا فاقد هرگونه مایع هیدرولیک و سیستم خطوط هیدرولیکی است.

در ادامه شما را به تماشای یکی از جذاب‌ترین ویدئو های تبلیغاتی با موضوع ترمز خودرو دعوت می‌کنیم.

جستجو قیمت تعمیرات در رگلاژ

دیگر زمان پرداخت هزینه تعمیرات خودرو، بدون اطلاع داشتن از میزان دقیق قیمت اتحادیه آن گذشته است. چرا که از طریق رگلاژ هر دارنده خودرو برای تعمیرات ماشین، قیمت عادلانه ای را پرداخت خواهد کرد. با توجه به شفافیت قیمتی رگلاژ، دیگر نیازی به مذاکره و چانه زدن با تعمیرگاه را نخواهید داشت و از قیمت اعلامی تعمیرکار نیز شگفت زده نخواهید شد. قیمتی که توسط کارشناسان ما برای خدمت درخواستی شما اعلام شود به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد. مگر در صورتی که نوع خدمت درخواستی شما تغییر پیدا کند.

“در صورتی که نیاز به مشورت دارید، می‌توانید با مشاوران فنی رگلاژ به طور رایگان صحبت کنید”

“در صورتی که مشکل خودرو شما نیاز به بررسی و یا تعمیر و تعمیرکار دارد، از طریق رگلاژ به طور رایگان بهترین تعمیرگاه شهرتان را رزرو کنید”

[تعداد: 5    میانگین: 5/5]
Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار