مسابقه شتاب‌گیری قدبلندها در پیست + ویدئو

درگ شاسی بلندها در پیست

مسابقه شتاب‌گیری قدبلندها در پیست

جنگ جهانی در اِشل کوچک

مسابقات درگ را تا چد دنبال می‌کنید؟ به شتابگیری بی‌نهایت در یک مسیر صاف و بدون مزاحم علاقه دارید؟ از طرفی عاشق غول‌های قدرقدرت شاسی‌بلند که این روزها در بازار مد شده‌اند هستید؟ این مسابقه جانانه درگ مخصوص شما انجام شده است. آن را از دست ندهید!

درگ شاسی بلندها در پیست

شاسی بلند الکتریکی تسلا مدل X، مرسدس بنز G63 AMG، لامبورگینی اوروس و لندروور رنجروور اسپرت SVR ابرخودروهای قدبلند حاضر در این رقابت هستند. یک جنگ جهانی در اشلی کوچک که میان آلمان، ایتالیا، بریتانیا و آمریکا به جریان می‌افتد. 

مرسدس بنز G63 AMG

از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری مجهز به ۲ توربو سود می‌برد و قدرتی معادل ۵۷۷ اسب‌بخار و گشتاوری برابر با ۸۵۰ نیوتن‌متر روانه ۴ چرخ می‌کند.

لامبورگینی اوروس

از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری مجهز به ۲ توربو سود می‌برد. غول لامبو قدرتی معادل ۶۵۰ اسب‌بخار و گشتاوری برابر با ۸۵۰ نیوتن‌متر روانه چرخ‌ها می‌کند و ظرف ۳٫۲ ثانیه به تندی ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. بد نیست بدانید اوروس تنها سوپراسپرت شاسی‌بلند جهان است!

تسلا X

قدرت این افسانه الکتریکی از مدل P100D معادل ۷۷۲ اسب‌بخار و پیشرانه آن برخوردار از گشتاور لحظه‌‌ای است. تسلا X ظرف ۲٫۹ ثانیه به تندی ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

لندروور رنجروور اسپرت SVR

از پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری مجهز به سوپرشارژر سود می‌برد و قدرتی معادل ۵۷۵ اسب‌بخار روانه چرخ‌ها می‌کند. این پیشرانه که در جگوار F-Pace نیز شاهد آن هستیم، غول رنجروور را ظرف ۴ ثانیه به تندی ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رساند.

تصور کنید!

پیش از تماشای ویدئو یک نفس عمیق بکشید. چشم‌هایتان را ببندید و خود را در حال تماشای این رقابت هیجان‌انگیز در پیست تصور کنید. شک نداشته باشید با این کار لذت بیشتری از تماشای این ویدئوی سراسر هیجان و جذابیت خواهید برد. به نظر شما برنده این کنسرو هیجان کدام خودرو خواهد بود؟ نماینده چکمه اروپا، تافته جدابافته جزیره، فرمانده آلمانی یا ربات آمریکایی؟

درگ شاسی بلندها در پیست

شما را به تماشای این ویدئوی هیجان‌انگیز دعوت می‌کنیم.

مطالعه وبلاگ رگلاژ را به دوستان خود نیز توصیه کنید.

[تعداد: 3   میانگین:  4.7/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک