عمده مشکلات بانوان در مراجعه به تعمیرگاه‌های خودرو

  • نویسنده بهروز جان‌فدا
  • اسفند ۱, ۱۳۹۷
  • 0
عمده مشکلات بانوان در مراجعه به تعمیرگاه‌های خودرو

برخی موارد استرس‌زا برای بانوان در هنگام مراجعه به تعمیرگاه

اکثر افراد تجربه مراجعه به تعمیرگاه خودرو را دارند. اما در این میان نتایج تحقیقات حاکی از آن است که بانوان در این مورد دچار اندکی نگرانی و اضطراب هستند. مقاله حاضر به بررسی این موضوع و تفکیک دلایل آن پرداخته است که گاهی ممکن است به طور همزمان نیز رخ دهند.

 

عمده مشکلات بانوان در مراجعه به تعمیرگاه‌های خودرو

–  دیگران فکر می‌کند من چیزی در مورد اتومبیل نمی‌دانم

برخی از خانم‌ها دارای دانش قابل قبولی از خودرو هستند. بر پایه آن می‌توانند ایرادهای ابتدایی خودروی خود را شناسایی کنند. همچنین آنها از راه‌حل‌های احتمالی و نیز هزینه‌های مرتبط به آنها نیز آگاهی دارند. در نتیجه این افراد در برخورد با کسانی که در نگاه اول آنها را فاقد دانش فنی در مورد خودرو می‌پندارند، دچار اضطراب و ناراحتی می‌شوند.

– من واقعا در مورد اتومبیل‌ها چیزی نمی‌دانم

از سوی دیگر، برخی از خانم‌ها اطلاعات کافی و آشنایی اولیه با سیستم خودرو و متعلقات آن را ندارند. به گفته خود چیزی در مورد اتومبیل نمی‌دانند. این مورد نیز به نوبه خود استرس‌زا است. در این موارد به علت عدم آگاهی از نوع خرابی، مدت تعمیر و هزینه‌های آن این افراد دچار استرس می‌شوند.

–  من در انتخاب تعمیرگاه دچار شک می‌شوم

این مورد، یک مشکل ثانویه و ناشی از حساسیت بالا است. اغلب بانوان ترجیح می‌دهند کارها را با ظرافت تمام و با حداقل هزینه به اتمام برسانند. بدین منظور در برخی از موارد سعی در جمع آوری تمام اطلاعات مربوط به تعمیر خودروی خود و هزینه‌های مربوط می‌کنند. به دنبال یافتن بهترین تعمیرگاه مطابق با معیارهای خود هستند. این موضوع اغلب آنها را در انتخاب تعمیرگاه دچار تردید کرده و باعث ایجاد اضطراب نیز می‌شود.

–  برخورد نامناسب تعمیرکاران در برخی موارد

در برخی موارد، بعضی از خانم‌ها در رابطه با برخورد نامناسب تعمیرکاران گله‌مند هستند. هر چند نمی‌توان این موضوع را برای بیشتر تعمیرگاه‌ها تعمیم داد. ولی به علت اثر بسیار بد، این مسئله جزو موارد غیرقابل اغماض شمرده می‌شود.

عمده مشکلات بانوان در مراجعه به تعمیرگاه‌های خودرو

آیا این موارد با تجربه شما در تعمیرگاه‌ها مشابه بوده است؟ رگلاژ علاقه‌مند است با تجربیات شما هم آشنا شود، در بخش نظرات ما را از نقطه نظرات خود آگاه کنید.


جستجو قیمت تعمیرات در رگلاژ

دیگر زمان پرداخت هزینه تعمیرات خودرو، بدون اطلاع داشتن از میزان دقیق قیمت اتحادیه گذشته است. چرا که از طریق رگلاژ هر دارنده خودرو برای تعمیرات ماشین، قیمت عادلانه ای را پرداخت خواهد کرد. با توجه به شفافیت قیمتی رگلاژ، دیگر نیازی به مذاکره و چانه زدن با تعمیرگاه را نخواهید داشت و از قیمت اعلامی تعمیرکار نیز شگفت زده نخواهید شد. قیمتی که توسط کارشناسان ما برای خدمت درخواستی شما اعلام شود به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد. مگر در صورتی که نوع خدمت درخواستی شما تغییر پیدا کند.

“در صورتی که نیاز به مشورت دارید، می‌توانید با مشاوران فنی رگلاژ به طور رایگان صحبت کنید”

“در صورتی که مشکل خودرو شما نیاز به بررسی و یا تعمیر و تعمیرکار دارد، از طریق رگلاژ به طور رایگان بهترین تعمیرگاه شهرتان را رزرو کنید”

Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار