غول هیوندای در انتظار لس آنجلس

Hyundai Palisade

غول هیوندای در انتظار لس آنجلس

شاسی بلند فول سایز هیوندای با نام Palisade در نمایشگاه خودروی لس آنجلس به جهانیان معرفی خواهد شد. این رونمایی در حال صورت می‌گیرد که هیوندای سال‌هاست در این سگمنت نماینده‌ای ندارد.

Hyundai Palisade

پس از وراکروز

غول کراس‌اوورهای هیوندای در حالی طی تابستان ۲۰۱۹ به فروش خواهد رسید که هیوندای از سال ۲۰۱۳ و پس از سقوط مدل فول سایز وراکروز یا IX55 دیگر جز سانتافه LX  که قابلیت جابه‌جایی ۷ سرنشین را دارد؛ سراغی از کراس اوورهای فول سایز نگرفته است. 

اما گویا هیوندای و کیا پس از سال‌ها غیبت در این رده با دستی پر آمده‌اند و قصد دارند بخشی از بازار پیکاپ تراک‌های غول‌پیکر آمریکای شمالی را در اختیار خود بگیرند. مقامات هیوندای در خصوص نامی که برای این شاسی‌بلند ۳ ردیفه انتخاب شده است نیز اظهار نظر کرده‌ و گفته این نام را از صخره‌‌های دریایی و نقشه‌های اصلاحات نقشه‌برداری گرفته است. البته مدیران هیوندای الهام‌گرفتن از منطقه‌ای در جنوب کالیفرنیا برای نامگذاری این خودرو را نیز رد نمی‌کنند.

Hyundai Palisade

ظاهر استوار

هیوندای همچنین مدعی است این خودرو با بهره از ظاهری شاخص و استایلی محکم و استوار مناسب سبک زندگی پرتحرک و خانواده‌هایی با تعداد روبه‌افزایش اعضای خانواده طراحی شده و نیازهای یک سبک زندکی پویا و انرژیک را کاملا چه در ظاهر و چه در زمینه فنی پاسخگو خواهد بود.

Palisade از سال ۲۰۱۹ جایگزین بزرگترین مدل هیوندای سانتافه در بازارهای جهانی خواهد شد و مدیرعامل جهانی هیوندای وون هی لی می‌گوید از آخرین ماه سال ۲۰۱۸ صادرات این خودرو از کره جنوبی آغاز خواهد شد.

Hyundai Palisade

بازار پیکاپ‌تراک‌های سبک وزن

کمپانی بزرگ خودروسازی هیوندای گرچه طی ۱۰ ماهه ابتدایی سال میلادی جاری ۱۳ درصد افت در تیراژ تولید و ظرفیت تولید محصولات خود را تجربه کرده است اما در اکتبر همین سال تولید تراک‌های سبک‌وزن خود را در ایالات متحده آمریکا تا ۲۲ درصد افزایش داده. این در حالی است که رشد کلی آمار تولید پیکاپ تراک‌ها در آمریکا در مدت مشابه ۸ درصد اعلام شده است.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک