مستند تعمیرگاه قسمت اول- تعمیرگاه تخصصی روحی

قسمت اول مستند تعمیرگاه- تعمیرگاه تخصصی روحی

قسمت اول مستند تعمیرگاه- مرکز تعمیرات تخصصی روحی 

تعمیرگاه تخصصی را در وب سایت رگلاژ بیابید.

تعمیرگاه نام مجموعه مستندی است که از این پس قصد داریم هر هفته یک قسمت از آن را در وبلاگ رگلاژ منتشر و تقدیم حضور شما مخاطبان گرامی کنیم. یک گزارش کوتاه و دیدنی از تعمیرگاه برتر هر هفته به انتخاب گروه رگلاژ.

هر هفته یک تعمیرگاه

هدف ما از ساخت این مستند هفتگی معرفی بهترین تعمیرگاه‌ ها در هر منطقه و به تصویر کشیدن محیط و امکانات تعمیرگاهی مراکز برتر رگلاژ در راستای بهینه‌سازی انتخاب شما عزیزان و مشتریان گرانقدر سایت و اپلیکیشن رگلاژ است. 

در نخستین گام سری به تعمیرگاه تخصصی روحی واقع در منطقه جنت‌آباد تهران زدیم. دلیل این انتخاب را نیز در ادامه درخواهید یافت. با گزارش بازدید از مرکز تعمیرات تخصصی روحی همراه وبلاگ رگلاژ باشید.

تعمیرگاه روحی- علی روحی مالک تعمیرگاه
علی روحی- مالک تعمیرگاه تخصصی روحی

تعمیرگاه روحی- سر در ورودی

کوچک و مجهز

محیط تعمیرگاه کوچک است اما واقعیت اینجاست که کوچکتر از آنچه در واقعیت هست نیز به نظر می‌رسد. چرا؟ دلیل‌اش ساده است. ازدیاد قطعات و تجهیزات! در تعمیرگاه روحی نخستین موردی که نسبت به بسیاری از مراکز مشابه نظرتان را جلب می‌کند نظم و دقت در رعایت نظافت محیط و چینش تجهیزات و ادوات است. پس وقتی به این تعمیرگاه مراجعه می‌کنید خیالتان از بابت نظم در تعمیر و رعایت نکات ایمنی و فنی کاملا تخت باشد.

تعمیرگاه روحی- قفسه قطعات
تعمیرگاه روحی- قفسه قطعات
تعمیرگاه روحی- تجهیزات روز
تعمیرگاه روحی- تجهیزات روز

رضایت مشتریان از برخورد و آراستگی پرسنل نیز در حد بالایی قرار دارد و می‌توانید با خیال راحت خودرویتان را تا هر زمان که نیاز است برای تعمیر در اختیار این مرکز قرار بدهید و دغدغه‌ای از بابت نظافت ماشین دلبندتان نداشته باشید. 

اما موردی که سبب شده این تعمیرگاه به عنوان ایستگاه نخست مستند «تعمیرگاه» انتخاب شود، سرعت مرکز خدمات تخصصی روحی در ارائه تعمیرات باکیفیت است. مسئله‌ای که در دنیای شلوغ و پردغدغه شهرهای امروزی امتیاز بسیار مهمی محسوب می‌شود.

تعمیرگاه روحی- علی روحی در حال باز کردن انژکتور
تعمیرگاه روحی- علی روحی در حال باز کردن انژکتور

قطعه نخستین دغدغه

وقتی با علی روحی مالک تعمیرگاه گفت‌وگو و پرسش و پاسخ در خصوص مشکلات پیش روی صنف تعمیرکاران را آغاز کردیم از همان ابتدا یک جواب قاطع نصیبمان شد: «کمبود و گرانی قطعات!». او می‌گوید: «مشکل اصلی صنف ما در شرایط فعلی این است که قطعه با کیفیت یا در بازار موجود نیست و یا بهای بسیار بالایی دارد. همین موضوع هم سبب می‌شود مشتری به استفاده از قطعات درجه چندم با کیفیت غیرقابل تضمین روی بیاورد و چنین موضوعی کیفیت تعمیرات و خدمات ارائه شده از سوی تعمیرکار را تحت الشعاع قرار خواهد داد.»

 
  • دست تعمیرگار معتمدتان را باز بگذارید

روحی با تاسفی عمیق ادامه می‌دهد: «ما شرایط همشهریان و هموطنان گرامی را کاملا درک می‌کنیم و می‌دانیم در اوضاع فعلی درخواست پرداخت هزینه بیشتر از مشتریان اصلا خوشایند نیست اما به هیچ عنوان علاقه‌مند به ضرر مراجعان در درازمدت نیستیم و به همین دلیل از همه عزیزانی که به مرکز ما مراجعه می‌کنند تقاضا داریم برای کاهش هزینه در درازمدت و حفظ ایمنی خود و خانواده‌هایشان دست ما را برای استفاده از قطعات اصلی باز بگذارند و زمان مناسب را جهت ارائه خدمت با کیفیت و یافتن قطعه اصلی در اختیار تعمیرگاه قرار بدهند. اطمینان داشته باشید تعمیرگاهی که از سوی رگلاژ به شما معرفی می‌شود، معتمد شماست و بهترین خدمت را با بهترین قیمت به شما عرضه خواهد کرد.»

وی می‌افزاید: «البته ما و کارشناسان رگلاژ نیز در مقابل با کاهش اجرت و ارائه کمترین قیمت با بالاترین کیفیت در تلاش هستیم هزینه‌های مشتریان گرامی را جبران کنیم و به همه مراجعه‌کنندگان اطمینان داشته باشند خودرویی که برای تعمیر وارد مرکز ما می‌شود، ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن سالم و سلامت ترخیص خواهد شد. اما همواره در تلاش هستیم دقت و کیفیت را فدای سرعت در ارائه خدمات نکنیم.»

تعمیرگاه روحی- بازدید جلوبندی 405
تعمیرگاه روحی- بازدید جلوبندی ۴۰۵
  • جستجو آنلاین و رزرو نوبت تعمیرگاه نیاز امروز زندگی شهری است

روحی در خاتمه خطاب به مشتریان تعمیرگاه‌ها می‌گوید: «همان‌گونه که استفاده از تجهیزات به‌روز و مدرن برای تعمیرگاه مزیت به حساب می‌آید و موجب ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مشتریان می‌شود؛ استفاده از فناوری از سوی مشتری نیز در سهولت و سرعت دریافت خدمت از سوی آنها و نظم‌دهی بیشتر به تعمیرگاه تا حد زیادی سودمند است. به همین دلیل یهره‌گیری از استارت‌آپ‌هایی چون رگلاژ می‌تواند تا حد قابل توجهی یافتن یک تعمیرگاه خوب و منصف و مراجعه به آن را آسان کند. مطمئن باشید رگلاژ برای همه از جمله خانم‌هایی که خودشان خودرو زیر پایشان را به تعمیرگاه می‌برند یک ابزار به شدت مفید است.»

قیمت، سرعت و سهولت

یکی از مشتریان پر و پا قرص رگلاژ و مرکز تعمیرگاهی روحی از قضا در روز مصاحبه جهت تعویض دسته موتور، تعویض تسمه تایم و شست‌وشو سوزن انژکتور برای یک دستگاه پژو ۴۰۵ SLX به این تعمیرگاه مراجعه کرده بود. فرصت را مناسب دیدیم و گپی کوتاه نیز با او زدیم.

تعمیرگاه روحی- رجبی مشتری رگلاژ
تعمیرگاه روحی- رجبی مشتری رگلاژ

رجبی در خصوص اپلیکیشن و سایت رگلاژ و تعمیرگاه روحی می‌گوید: «۴ ماه است با رگلاژ آشنا شده‌ام و باید بگویم از دلایل اصلی استفاده مستمر من از این استارت‌آپ پیشنهاد بهترین قیمت در کنار سرعت و دقت بالا در ارائه خدمات است. رگلاژ تعمیرگاه روحی را به من معرفی کرد و به علت رضایت از خدمات این مرکز همواره با رزرو نوبت از طریق رگلاژ به همین تعمیرگاه مراجعه می‌کنم.»

عکس دسته جمعی با عوامل و مشتری تعمیرگاه روحی
عکس دسته جمعی با عوامل و مشتری تعمیرگاه روحی

جستجو قیمت تعمیرات در رگلاژ

دیگر زمان پرداخت هزینه تعمیرات خودرو، بدون اطلاع داشتن از میزان دقیق قیمت اتحادیه گذشته است. چرا که از طریق رگلاژ هر دارنده خودرو برای تعمیرات ماشین، قیمت عادلانه‌ای را پرداخت خواهد کرد. با توجه به شفافیت قیمتی رگلاژ، دیگر نیازی به مذاکره و چانه زدن با تعمیرگاه نخواهید داشت و از قیمت اعلامی تعمیرکار نیز شگفت زده نخواهید شد. قیمتی که توسط کارشناسان ما برای خدمت درخواستی شما اعلام شود به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد. مگر در صورتی که نوع خدمت درخواستی شما تغییر پیدا کند.

“در صورتی که نیاز به مشورت دارید، می‌توانید با مشاوران فنی رگلاژ به طور رایگان صحبت کنید”

“در صورتی که مشکل خودرو شما نیاز به بررسی و یا تعمیر و تعمیرکار دارد، از طریق رگلاژ به طور رایگان بهترین تعمیرگاه شهرتان را رزرو کنید”

[تعداد: 7    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک