لامبورگینی اوراکان یا مکلارن ۷۲۰S، درگ جهنمی!

لامبورگینی اوراکان یا مکلارن 720S، درگ جهنمی! 

لامبورگینی اوراکان یا مکلارن ۷۲۰S، درگ جهنمی! 

درگ همیشه جذاب است. شتاب‌گیری در خط مستقیم می‌تواند برای خودش بمب هیجان باشد، چه برسد که یک سر رقابت لامبورگینی باشد و سر دیگرش مکلارن!

یک سوپرشارژر به پیشرانه‌ی ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری اوراکان چسبیده و با توجه به صدای پیشرانه می‌توان گفت سیستم اگزوز آن هم کارخانه‌ای نیست. بنا به آمار و ارقام نشان داده شده در ویدئو، این خودرو با استفاده از بنزین و اتانول قدرت ۸۵۰ اسب بخاری پیدا می‌کند که کاملاً قابل‌توجه است.

اما در طرف دیگر میدان مک لارن ۷۲۰S قرار دارد که برخلاف لامبورگینی کاملا کارخانه‌ای و استاندارد است. این مک لارن پیش از این توانسته مسافت ۴۰۰ متر را در ۹٫۸۵ ثانیه طی کند و چه بخواهبم چه نخواهیم خودرویی فوق‌العاده سریع و جذاب است.

استاندارد یا کارخانه‌ای

این مسابقه از سری درگ هایی است که چند هفته پیش در فلوریدای آمریکا برگزار شده. تنها ایرادی که می‌توان به هوراکان گرفت رینگ‌های افترمارکت بزرگ‌تر از استاندارد آن است. موردی بدون تردید سبب هدر رفت انرژی و قدرت تولیدی موتور خواهد شد.

همچنین هیچ‌یک از رانندگان برای این درگ از لانچ کنترل استفاده نکرده‌اند و تنها با استفاده از فشار پای خود درگ را استارت زده‌اند. موردی که می‌تواند با شبیه‌سازی نبرد تجربه‌ها در نوع خودش به شدت جذاب و جالب توجه باشد.

پایان کار

طبق پیش بینی ها لامبورگینی در آغاز حرکت کمی پیش می‌افتد و بسیاری فکر می‌کنند کار تمام شده است.  اما باید بدانید داستان این درگ به همین زودی ها پایان نمی‌یابد. این لامبوی ارتقا یافته فوق‌العاده است اما ۷۲۰S هم به همان اندازه بیننده را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

البته اگر در انتظار این هستید که ما پایان این درگ را لو بدهیم باید بگوئیم سخت در اشتباهید. جذابیت تماشای ویدئو یک درگ در تعلیق و عدم اطلاع از پایان آن است. پس اگر می‌خواهید کمی آدرنالین به وجودتان تزریق کنید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدئو را از دست ندهید.

 

[تعداد: 3   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک