لامبورگینی هوراکان اوو اسپایدر چه شکلی است؟

لامبورگینی هوراکان اوو اسپایدر

لامبورگینی هوراکان اوو اسپایدر چه شکلی است؟ 

نسخه اسپایدار لامبورگینی اوو کوپه به شکلی کاملا غیرمنتظره توسط گاو خشمگین سنت آگاتا رونمایی شد.

لامبورگینی هوراکان اوو اسپایدر

نسخه اسپایدر هوراکان اوو از سقف نرم الکتروهیدرولیکی بهره می‌برد. سقفی که گشودن آن ۱۷ ثانیه زمان می‌برد. بد نیست بدانید که تا سقف سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت نیز می‌توانید سقف این خودرو را باز و بسته کنید. با فشار دکمه‌ای که سقف را باز می‌کند، دو باله نیز باز خواهند شد. رانندگان به‌صورت الکترونیکی می‌توانند پنجره‌ عقب را صرف‌نظر از باز یا بسته بودن سقف باز کنند و به صدای جذاب پیشرانه‌ ۱۰ سیلندر اوراکان اوو اسپایدر گوش فرا دهند. موردی که احتمالا یکی از اصلی‌ترین دلایل خرید این اعجوبه ایتالیایی است.

همانند مدل کوپه، موتور ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری تنفس طبیعی اوراکان اوو اسپایدر قدرت ۶۴۰ اسب بخاری و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری دارد. با وزن خشک ۱۵۴۲ کیلوگرمی، این خودرو نسبت قدرت به وزن ۲٫۴۱ کیلویی به ازای هر اسب بخار داشته و تنها در عرض ۳٫۱ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. این سوپرکار ایتالیایی در عرض ۹٫۳ ثانیه خود را به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رساند و سقف سرعتش نیز ۳۲۵ کیلومتر بر ساعت است.

لامبورگینی هوراکان اوو اسپایدر

مثل برادر کوپه

برادر کوپه‌ این خودرو شتاب صفر تا ۱۰۰ و ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت ۲٫۹ و ۹ ثانیه‌ای دارد و حداکثر سرعت آن نیز برابر با نسخه‌ اسپایدر اعلام شده است.  اوراکان اوو اسپایدر جدید از واحد پردازش LDVI سود می‌برد. این سیستم تمامی جنبه‌های رفتار دینامیک خودرو را کنترل کرده که از جمله‌ آن‌ها می‌توان به‌ فرمان پذیری چرخ‌های عقب، سیستم چهار چرخ محرک، هدایت گشتاوری و کنترل کشش پیشرفته اشاره کرد. این سیستم همچنین تحرکات سیستم تعلیق و فرمان را زیر نظر دارد تا آئرودینامیک را بهبود بخشد.

اوراکان اوو اسپایدر از رنگ بدنه‌ سبز چهار لایه برخوردار است و انتقال قدرت آن به زمین نیز بر عهده رینگ‌های ۲۰ اینچی جدید و لاستیک‌های پیرلی P زیرو قرار دارد. این خودرو در کابین هم ترکیبی از آلکانترا و چرم را نشان می‌دهد و دوخت و تریم آن نیز با رنگ بدنه هماهنگ است. لامبورگینی سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش ۸٫۴ اینچی جدید معرفی شده در نسخه‌ کوپه را تعبیه کرده. پکیج‌های گوناگونی هم در دسترس است که از جمله‌ آن‌ها می‌توان کامپوزیت کربن را نام برد.

قیمت لامبورگینی هوراکان اوو اسپایدر در اروپا از ۲۰۲٫۴۳۷ یورو و در آمریکا از ۲۸۷٫۴۰۰ یورو آغاز می‌شود. اولین نمونه‌های این اعجوبه از بهار ۲۰۱۹ تحویل خریداران می‌شوند.

 

 

 

[تعداد: 2   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک