لوازم جانبی کولیوس

سایپا

لوازم جانبی

قبل از وصل کردن یک وسیله برقی به خودرو‌ (خصوصا در مورد گیرنده‌ها و فرستنده‌ها: پهنای باند منبع نیرو، موقعیت آنتن و …) از سازگاری آن‌ها با خودروی خود اطمینان حاصل کنید.

طرز استفاده از فرستنده‌ها‌/‌گیرنده‌ها‌ (تلفن، تجهیزات CB و …)

ممکن است تلفن و تجهیزات بیسیم مجهز به آنتن داخلی بر روی تجهیزات الکترونیکی خودرو تداخل ایجاد کنند لذا توصیه می‌کنیم برای آن‌ها از آنتن بیرونی استفاده شود.
علاوه بر این، لزوم رعایت قوانین موجود در مورد استفاده از این نوع وسایل را نیز فراموش نکنید.

اگر می‌خواهید لوازم جانبی بر روی خودرو خود نصب کنید، با نمایندگی‌های مجاز سایپا‌یدک مشورت کنید.

همچنین برای اطمینان از عملکرد درست خودرو خود و برای اجتناب از خطر، توصیه می‌کنیم که فقط از لوازم جانبی مخصوصی استفاده کنید که برای خودرو شما طراحی شده است و توسط کارخانه گارانتی شده است.

اگر از تجهیزات ضد‌ سرقت استفاده می‌کنید، آن‌را فقط به پدال ترمز وصل کنید.

لوازم جانبی الکتریکی

– شما می‌توانید لوازم جانبی با توان مصرفی حداکثر ۱۲۰ وات را استفاده و نصب کنید.

– هیچ‌گونه عملیات تعمیراتی نباید بر روی مدارات الکتریکی یا رادیویی خودرو انجام شود مگر توسط نمایندگی‌های مجاز سایپا‌یدک. سیم‌هایی که به صورت نادرست بسته شده، ممکن است منجر به آسیب به تجهیزات برقی و یا وسایل متصل به آن شود.

– اگر خودرو با یک وسیله جانبی تجهیز شده باشد از این‌که آن واحد به درستی توسط فیوز محافظت می‌شود، اطمینان حاصل کنید. از صحت و درستی موقعیت فیوز مطمئن شوید.

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک