گالری تصاویر ماکت آلفارومئو ۴C + ویدئو

آلفارومئو

گالری تصاویر ماکت آلفارومئو ۴C

بسیاری از کارشناسان صنعت خودرو اعتقاد دارند زمانی یک شیفته حقیقی خودرو محسوب می‌شوید که برای یک زمان هر چقدر کوتاه مالکیت یک دستگاه آلفارومئو را بر عهده داشته باشید.

آلفارومئو چند سال پیش در کشورمان حضور نسبتا فعالی داشت اما چندی نگذشت که فعالیت نماینده این خودروساز گزیده‌کار ایتالیایی که از زیرمجموعه‌های گروه معظم خودروسازی فیات-کرایسلر به حساب می‌آید، متوقف شد و آه از نهاد دوستداران این مجسمه‌های متحرک ایتالیایی برخاست. البته جالب اینجاست که حتی در زمان حضور جدی نمایندگی این خودروساز در ایران نیز به علت تیراژ محدود محصولات این کمپانی در خود ایتالیا امکان عرضه بیشتر خودروهای محبوبی چون جولیتا و میتو در ایران ممکن نبود و عملا می‌توان گفت تقاضای آلفا در ایران از عرضه آن پیشی گرفت. 

آلفارومئو 4C
آلفارومئو ۴C در بزرگراه مدرس تهران

ژن‌های فراری

یکی از جذابیت‌های همیشگی محصولات آلفا در ایران و جهان برخورداری از ژن‌های فراری است. آلفا و فراری هر دو از زیرمجموعه‌های کمپانی معظم فیات و اتحاد فیات-کرایسلر هستند و این موضوع طبیعی به نظر می‌رسد. در هر صورت اگر پول یک فراری ندارید برای اینکه طعم رانندگی با این اسب اسطوره‌ای را بچشید یک گزینه جذاب ایتالیایی با همان ژن‌ها پیش روی شماست. آلفارومئو ۴C که به بچه فراری شهرت دارد بهترین و ارزان‌ترین گزینه برای تجربه بخشی از توانمندی‌های فراری است. البته عنوان ارزان برای خودرو اسپرت در ایران چندان مصداقی ندارد چرا که در همان دوران ورود نیز این خودرو با بهایی بیش از ۴۰۰ میلیون تومان عملا یک خودرو لوکس و گرانقیمت محسوب می‌شد که امکان خریدش تنها برای ثروتمندان میسر بود.

به هر حال اکنون که دیگر شرایط تملک یک آلفارومئو نو و سرپا در کشورمان تا اطلاع ثانوی میسر نیست، می‌توان به تملک ماکت یکی از محصولات آلفا دل بست. در این نوشتار قصد داریم ماکت آلفارومئو ۴C از ساخته‌های اتوآرت و در مقیاس ۱:۱۸ را خدمتتان معرفی کنیم. با تصاویر و ویدئوی معرفی این ماشین مدل جذاب همراه ما باشید.

 

ماکت آلفارومئو 4C-نمای جلو

ماکت آلفارومئو 4C-نمای سه رخ با درهای باز

ماکت آلفارومئو 4C-نمای جلو

ماکت آلفارومئو 4C-نمای سه رخ عقب

ماکت آلفارومئو 4C-نمای سه رخ عقب

ماکت آلفارومئو 4C-کابین از سمت راننده

ماکت آلفارومئو 4C-کابین از سمت شاگرد

ماکت آلفارومئو 4C-حجم پردازی موتور

 

اگر آلفارومئو کامیون بسازد چه شکلی خواهد بود؟

[تعداد: 12   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک