دیدار با ماکت لامبورگینی هوراکان اتوآرت ۱:۱۸ + ویدئو

دیدار با ماکت لامبورگینی هوراکان اتوآرت 1:18

دیدار با ماکت لامبورگینی هوراکان اتوآرت ۱:۱۸ + ویدئو 

لامبورگینی هوراکان شاید افسانه‌ای‌ترین ساخته لامبورگینی نباشد اما در میان محصولات ارزان این کمپانی یکی از بهترین‌هاست.

ترسیم کابین

آلکانتارای تیره‌رنگ تقریباً تمامی نقاط کابین جز صندلی‌های قرمزرنگ را در بر می‌گیرد. برای قاب خروجی‌های سامانه تهویه، پدال‌های تعویض پشت فرمان، دستگیره درب‌ها و کنسول مرکزی هم از کامپوزیت فورج‌کاری شده بهره گرفته‌اند. نمایشگر تمام دیجیتالی پشت فرمان در هریک از حالات رانندگی خیابانی (Strada)، اسپرت (Sport) و مسابقه‌ای (Corsa) چینش و رنگ متفاوتی به خود می‌گیرد و قابلیت پشتیبانی از اپل کارپلی را دارد.

کامپوزیت جدید فیبر کربن که ثبت تجاری آن به خود کمپانی تعلق دارد، در جای‌جای خودرو شامل اسپویلر جلو و عقب، درپوش محفظه پیشرانه، سپر و دیفیوزر عقب، ورودی‎های هوا و فلاپ‌های فعال به چشم می‌خورد. استفاده از این ماده یک نوآوری مستقل بوده و برگ رنگین دیگری به دفتر تاریخ گاو سنت آگاتا می‌افزاید. همچنین طبق ادعای خودِ کمپانی، بال بزرگ و ثابت عقب هم نقش بسزایی در عبور سریع از پیچ‌ها و ترمزگیری شدید ایفا می‌کند.

دیدار با ماکت لامبورگینی هوراکان اتوآرت 1:18

قلب تپنده

قلب ۵٫۲ لیتری ۱۰ سیلندر V شکل تنفس طبیعی (مشابه دیگر مدل‌های اوراکان) دارد که توان و گشتاور آن پس از انجام به‌روزرسانی و تقویت اجزای مختلف به ترتیب به ۶۳۱ اسب بخار (۶۴۰ PS) و ۶۰۰ نیوتون‌متر رسیده است.

آنچه خواندید مشخصات لامبورگینی هوراکان پرفورمانته ۲۰۱۸ یکی از چندین ویرایش این خودروست. مدلی که برای سال ۲۰۱۴ جای گالاردو جذاب را گرفت و اگر بخواهیم انصاف بدهیم باید آن را جانشینی شایسته بدانیم.

حال نمونه مدل این خودرو با جزئیات بسیار دقیق پیش روی شماست. ماکتی دیگر از اتوآرت و جذابیت‌های بی‌نهایت آن! با ما و دنیای خیال انگیز ماکت هوراکان در مقیاس ۱:۱۸ همراه شوید. باور کنید هر ماکت برای هر شخص دنیایی اختصاصی دارد. پس به دنیای خودتان خوش آمدید.

 

دیدار با ماکت لامبورگینی هوراکان اتوآرت 1:18

[تعداد: 7   میانگین:  4.9/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک