ماکت مرسدس بنز S کلاس ساخت نورِو + ویدئو

ماکت مرسدس بنز S کلاس ساخت نورِو

ماکت مرسدس بنز S کلاس ساخت نورِو + ویدئو 

مرسدس بنز کلاس اس. این نام برای هر کسی که اندک اطلاعی از دنیای پر تب و تاب خودروها داشته باشد یک مفهوم می‌دهد: «نهایت فناوری و کارایی».

این سدان سوپرلوکس را می‌توان لوکس‌ترین سدان تولید انبوه در جهان دانست. خود کمپانی بنز هم معمولا همه فناوری‌های مدرن و پیشرفته خود را روی جدیدترین نمونه از مرسدس بنز کلاس اس معرفی می‌کند. ارابه‌ای کاملا لوکس و مدرن که فضای کابین آن را می‌توان یک دفتر کار متحرک دانست. البته لذت سواری با این خودروها بیشتر روی صندلی های عقب خودرو متمرکز شده. جایی که انواع سیستم های سرگرمی و آسایشی برای سرنشین فراهم شده. از کول باکس تا مانیتورهای مجزا، دریچه های تهویه قابل تنظیم، گرمکن و سردکن و ماساژور.

دنیای رانندگی

اما به رغم آنچه در بالا به آن اشاره کردیم، راندن چنین غول زیبایی نیز برای خودش دنیایی است. یک سدان لوکس که به وقت اش می تواند نقش یک سوپراسپرت رویایی را نیز برای راننده و مالک اش بازی کند. اوج هندلینگ و ایمنی با برخورداری از انواع سامانه های کنترلی و هشدار دهنده در این مرسدس قابل لمس و مشاهده است. مثلا اگر حین رانندگی خواب تان بگیرد و اندازه مردمک چشم تان دائم تغییر کند. فرمان خواهد لرزید و به شما هشدار خواب آلودگی می دهد.

یا اینکه اگر فاصله شما با خودرو جلویی کمتر از حد مجاز باشد سیستم کمکی ترمز وارد مدار شده و مانع از نزدیکی بیشتر به خطر می شود. یا حتی اگر با این خودرو در حال لایی کشیدن در یک بزرگراه یا اتوبان باشید، سیستم کنترل خودرو در خط وارد می شود و نمی‌گذارد بیش از اینها شیطنت کنید. خلاصه همه نشانه‌های حیاتی بدن تان حین رانندگی توسط این خودرو کنترل می‌شود. این سدان را باید به غایت یک قصر متحرک دانست.

رویای افسانه‌ای

اما واقعیت اینجاست که چند درصد از ساکنان کره خاکی امکان حتی سواری با چنین خودرویی را دارند؟ این رویای افسانه ای در پارکینگ چند درصد از عشاق خودروها آرمیده است؟ قبول داریم که ماکت هیچ دردی از رویای راندن چنین غولی دوا نمی کند اما این گونه هم نیست هیچ ارزشی نداشته باشد.

خوب به عکس ها نگاه کنید. چشم هایتان راببندید و خود را درون کابین یا پشت فرمان این بنز زیبا تصور کنید. شاید راندن این خودرو لذتی وصف ناپذیر باشد اما تصور خیال انگیز راندن آن نیز برای خودش دنیایی دارد حتی شاید برای کسانی که مالک یک دستگاه از این خودرو هستند. باور کنید سفر به این دنیای خیال انگیز و زیبا می‌تواند برای دقایقی شما را از روزمرگی جدا کند. برای دقایقی می‌توانید بنز S کلاس خودتان را داشته باشید و برای دقایقی می‌توانید در دنیای خودتان زندگی کنید. امیدواریم مالکیت چنین خودرویی در دنیای واقعی نیز نصیب تک تک شما عزیزان و همراهان رگلاژ شود.

در ادامه سلسه مطالب معرفی ماکت خودروها این بار به سراغ ماکت مرسدس بنز کلاس اس از ساخته های کمپانی نورو و در مقیاس ۱:۱۸ رفته ایم. بیش از این چشم‌هایتان را برای مطالعه این نوشتار خسته نمی کنیم. با رگلاژ و عکس ها و ویدئو این ماکت زیبا همراه ما باشید.

بنز کلاس S ماکت نورو - نمای جلو

بنز کلاس S ماکت نورو - درهای باز

بنز کلاس S ماکت نورو - نمای جانبی

بنز کلاس S ماکت نورو - نمای سه رخ عقب

بنز کلاس S ماکت نورو - کابین از دید صندلی راننده

بنز کلاس S ماکت نورو - نمای کابین از دید سرنشین جلو

بنز کلاس S ماکت نورو - کابین از دید سرنشینان عقب

بنز کلاس S ماکت نورو - فضای محفظه موتور

[تعداد: 3   میانگین:  4.7/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک