نگاهی به ماکت پورشه کررا ۹۱۱ ساخته مینی چمپس + ویدئو

نگاهی به ماکت پورشه کررا ۹۱۱ ساخته مینی چمپس + ویدئو 

ماکت‌ ها جذاب‌اند. دنیای شیرینی دارند. انگار آدم را می‌برند به سرزمین لی‌لی‌پوت. انگار آدم را کوچک می‌کنند و در دل خود جای می‌دهند. ماکت‌های خودرو گویی ساخته شده‌اند برای این‌که انسان‌ها را در مقیاس کوچک به آرزوهایشان برسانند. آرزوهایی از جنس شیرین رویا و خیال.

به تصاویر نگاه کنید

به تصاویر این ماکت مقیاس ۱:۱۸ ساخته مینی چمپس توجه کنید. همه جزئیات سر جای خودشان هستند. برای اینکه این تشابه را بیشتر و بهتر درک کنید چند عکس درون کابین یک ۹۱۱ نیز گرفته‌ایم. جالب است نه؟ همه جزئیات سر جای خودشان نشسته‌اند و گویی این ماشین اسپرت آلمانی آماده حرکت است. آنقدر واقعی به چشم می‌آید که آدم دلش می‌خواهد کوچک بشود و بنشیند پشت فرمان‌اش. بنشیند و براند تا آخر دنیا، بزند به دل جاده‌ها و حتی شاید اگر خیلی رویاپرداز خوبی باشد خود را در پیست نوربرگ رینگ تصور کند، خیال و رویا که انتها ندارد، دارد؟ همین دنیای فانتزی و خیال‌انگیز است که باعث می‌شود عده بسیاری کلکسیونر و مجموعه‌دار شوند. حتی بعضی‌ها ماکت‌ها را بیش از خودروهای واقعی دوست دارند. 

دنیای ماکت بازی

به هر حال ماکت و ماکت بازی و خرید ماشین‌های مدل برای خودش دنیایی دارد. یک دنیای شیرین و جذاب و کاملا دلنشین. البته در این شرایط نوسانات نرخ ارز که امکان کلکسیون داری و تهیه این ماکت‌ها برای هر کسی فراهم نیست، ما سعی می‌کنیم با تهیه عکس‌های دقیق و کامل، برای لحظاتی هم که شده شما را سوار بر بال دنیای فانتزی ماکت‌ها به یک تور چند دقیقه‌ای دعوت کنیم. بهانه خوبی که می‌تواند برای دقایقی هم که شده شما را از دنیای شلوغ و پرهیاهوی امروز به سرزمین سرعت و هیجان ببرد و لحظه‌ای از خود غافلتان کند.

در خاتمه ضمن تشکر از جناب آقای سامان صدیقی، مالک خوش ذوق این ماکت‌ها، از شما دعوت می‌کنیم به تماشای گالری عکس و ویدئوی این ماکت بنشینید.

[تعداد: 3   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک