چرا برای انتخاب تعمیرگاه مناسب نیازمند مشاوره هستیم؟

چرا برای انتخاب تعمیرگاه مناسب نیازمند مشاوره هستیم؟

چرا برای انتخاب تعمیرگاه مناسب نیازمند مشاوره هستیم؟

سردرگمی رانندگان جهت انتخاب تعمیرگاه مناسب هنگام خرابی خودرو

پاسخ امروزی به یک نیاز قدیمی

در دنیای امروز، خودروهای شخصی یکی از اجزای تفکیک ناپذیر زندگی شهرنشینی به شمار می‌آیند. تعداد و استفاده از خودروهای شخصی در بسیاری از کشورهای درحال توسعه به سرعت رو به افزایش است.

مراجعه به تعمیرگاه

از سوی دیگر فرایند تعمیرات و رفع عیوب مربوط به خودروهای شخصی یکی از معضلاتی است که همه افراد جامعه کمابیش با آن دست به گریبان بوده و هستند. خرابی‌های ناگهانی خودرو، عدم آگاهی از دلیل اصلی بروز خرابی‌ها و مشکلات ناشی از کمبود وقت یا اطلاعات کافی جهت یافتن تعمیرگاه مناسب به منظور مراجعه و رفع خرابی‌های پیش آمده، از مواردی است که موجب می‌شود در بسیاری از موارد رانندگان بدون شناخت و اطمینان کافی با سعی و خطا به تعمیرگاه‌های متعدد مراجعه کنند.

استارت رگلاژ-مرجع تعمیرگاه آنلاین
استارت رگلاژ-مرجع تعمیرگاه آنلاین

جلب رضایت مشتری در تعمیرگاه مناسب 

موردی که در بسیاری از موارد به اتلاف وقت و هزینه و در نهایت عدم رضایت مالک خودرو می‌انجامد. حال تصور کنید بتوانید با بهره گیری از یک ایده خلاقانه نو آفرین در لحظه بهترین و نزدیکترین تعمیرگاه و عرضه‌ کننده خدمات مورد نیاز خودرویتان را بیابید و با تعیین وقت قبلی به آنجا مراجعه کنید. ایده خوبی نیست؟ باور کنید با استفاده از ایده‌های دنیای مجازی می‌توان تا حد زیادی زندگی را در دنیای حقیقی بهبود بخشید.

یک استارت‌آپ خوب می‌تواند به سادگی خدمات زیر را درست در زمان استیصال حاصل از خرابی خودرو در اختیارتان قرار بدهد:

  1. دریافت مشاوره تلفنی رایگان هنگام بروز خرابی و مشکل در خودرو به منظور شناسایی دقیق‌تر علل خرابی و شناسایی بخش مربوط به آن خرابی در خودرو.
  2. مشاهده نزدیک‌ترین تعمیرگاه مرتبط با نوع خرابی خودرو و درخواست رزرو نوبت از آن تعمیرگاه.
  3. مشاهده رزومه هر تعمیرگاه، فهرستی از تعمیرکاران و تخصص‌ ایشان، همچنین نمایش فهرستی از نرخ خدمات قابل ارائه هریک.
  4. گزینش و معرفی تعمیرگاه‌های معتبر به دارندگان خودرو، تضمین ارائه خدمات دارای اصالت به ایشان و پشتیبانی از مشتریان تا هنگام دریافت کامل خدمات تعمیرگاهی مورد نیاز.
  5. تامین قطعات نو و استوک مورد نیاز خودرو‌های مشتریان و ارسال رایگان قطعه موردنظر درب تعمیرگاه یا به محل مورد درخواست مشتری.
جلب رضایت مشتری در تیم رگلاژ
                                              جلب رضایت مشتری در تیم رگلاژ

رگلاژ همه این خدمات را با چند کلیک یا لمس ساده به شما ارائه می‌دهد. به همین سادگی!

درباره رگلاژ

مجموعه رگلاژ به‌عنوان یک استارت‌آپ خلاق و پویا با هدف رفع معضلاتی چون شناسایی مشکل اصلی خودرو، یافتن تعمیرگاه و استادکار مناسب، جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه هنگام خرابی خودرو و مواردی از این دست، قدم به عرصه کسب‌ و کارهای اینترنتی حوزه تعمیرات خودرو نهاده است. رگلاژ می‌کوشد به‌ عنوان پلی ارتباطی میان دارندگان خودرو و جامعه محترم تعمیرگاه‌های کشور، علاوه بر ایجاد اشتغال زایی و رونق اقتصادی در این حوزه، به وظیفه اجتماعی خود در راستای تکریم شهروندان، کاستن از بار ترافیک و صرفه جویی در زمان عمل کند.

استفاده از رگلاژ

مالکان خودروهای فاقد گارانتی دارای مشکل در سراسر کشور می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه www.reglazh.com  و یا نصب اپلیکیشن رگلاژ از کافه بازار و گوگل پلی استور، از کلیه خدمات عنوان شده در این نوشتار بهره ببرند. استارت‌آپ رگلاژ در پاسخ به یک نیاز در زندگی امروز متولد شده است. با استفاده از آن در وقت و هزینه خود تا میزان قابل توجهی صرفه‌جویی کنید.

استفاده از رگلاژ
استفاده از رگلاژ

جستجو قیمت تعمیرات در تعمیرگاه مناسب  رگلاژ

دیگر زمان پرداخت هزینه تعمیرات خودرو، بدون اطلاع داشتن از میزان دقیق قیمت اتحادیه آن گذشته است. چرا که از طریق رگلاژ هر دارنده خودرو برای تعمیرات ماشین، قیمت عادلانه ای را پرداخت خواهد کرد. با توجه به شفافیت قیمتی رگلاژ، دیگر نیازی به مذاکره و چانه زدن با تعمیرگاه را نخواهید داشت و از قیمت اعلامی تعمیرکار نیز شگفت زده نخواهید شد. قیمتی که توسط کارشناسان ما برای خدمت درخواستی شما اعلام شود به هیچ عنوان تغییری نخواهد کرد. مگر در صورتی که نوع خدمت درخواستی شما تغییر پیدا کند.

“در صورتی که نیاز به مشورت دارید، می‌توانید با مشاوران فنی رگلاژ به طور رایگان صحبت کنید”

“در صورتی که مشکل خودرو شما نیاز به بررسی و یا تعمیر و تعمیرکار دارد، از طریق رگلاژ به طور رایگان بهترین تعمیرگاه شهرتان را رزرو کنید”

 

[تعداد: 9    میانگین: 4.9/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک