آئودی از خودرویی با طعم پورشه پرده برداشت

آئودی E Tron GT

آئودی از خودرویی با طعم پورشه پرده برداشت

آئودی و پورشه گرچه هر دو از تبار فولکس واگن هستند اما در نگاهشان به ساخت خودرو تفاوت‌های گاه بنیادی دارند. هرچند انگار گاهی می‌شود تفاوت‌ها را کنار گذاشت و یک آئودی با نگاه پورشه ساخت و روانه نمایشگاه و در آینده بازار کرد.

آئودی E Tron GT

به سرعت برق و باد

شتاب صفرتاصد ۳٫۵ ثانیه‌ای، شتاب صفر تا ۲۰۰ کیلومتربرساعت ۱۲ ثانیه‌ای، قدرت ۵۹۰ اسب بخاری و نهایت سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت، مشخصات فنی این آئودی اسپرت را می‌سازند. خودرویی فست بک در کلاس A7 که A7 نیست!

پورشه با لوگوی آئودی

این خودرو اگرچه از نظر ابعاد و کلاس بدنه با مدل A7 در یک سبد و دسته قرار می‌گیرد اما ظاهری تهاجمی‌تر و جذاب‌تر از این خودرو دارد. شاید هم دلیل‌اش تزریق ژن‌های پورشه به کالبد این مفهومی الکتریکی باشد. به نمای عقب خودرو دقت کنید. شمایل یک پورشه را احساس کردید؟ به هر حال دستپخت مشترک آئودی اسپرت و پورشه قطعا چنین خودرویی خواهد بود.

گرافیک جدید و غریب چراغ‌های جلو و عقب، رکاب عضلانی، رینگ‌های ۲۲ اینچی و جلوپنجره چندضلعی به عنوان امضای این کمپانی از جمله مشخصات ظاهری این خودرو هستند. 

آئودی E Tron GT

هم اندازه A7

این خودروی ۴ سرنشینه از کابینی مدرن و مملو از صفحات لمسی متمایل به سوی راننده بهره مند است. پوشش غربیلک فرمان با چرم آلکانترا نیز از سایر ویژگی‌های E Tron GT محسوب می‌شود.

مرد مفهومی گروه فولکس واگن طولی معادل ۴٫۹۶ و عرضی برابر  ۱٫۹۶ متر دارد و ارتفاع‌ و فاصله محوری‌اش به ترتیب ۱٫۳۸ و ۲٫۹ متر هستند.

فقط ۲۰ دقیقه

آلمانی الکتریکی نمایشگاه لس آنجلس می‌تواند ۴۰۰ کیلومتر را با یکبار شارژ کامل بپیماید و بد نیست بدانید ۸۰ درصد از ظرفیت باتری این فست بک طی ۲۰ دقیقه پر می‌شود! E Tron GT همچنین به احتمال بسیار از سیستم خودران سطح ۳ آئودی بهره خواهد برد و تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می‌شود.

آئودی E Tron GT

مدل تولیدی این فست بک جذاب بنا بر اعلام آئودی تا حد بسیاری شبیه به مدل مفهومی حاضر در نمایشگاه لس آنجلس ۲۰۱۸ خواهد بود.

[تعداد: 4   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک