معرفی ۲ موتورسیکلت FTR 1200 و FTR 1200S از ایندین

FTR

سفیران تازه ایندین

FTR 1200 و FTR 1200S مدل‌هایی هستند که در راستای گسترش سبد محصولات ایندین به تازگی معرفی شده‌اند.

ftr

رژیم لاغری

ایندین در هر ۲ مدل FTR 1200 و FTR 1200 S  تا حد امکان وزن را کاهش داده و وزن خالص FTR 1200 و FTR 1200 S 221 کیلوگرم اعلام شده است. شاسی سه‌بعدی فولادی با محور عقب آلومینیومی باعث افزایش استحکام و کاهش وزن شده است. در هر ۲ مدل تعلیق جلو شامل دوشاخ ۴۳ میلی‌متری وارونه با دامنه حرکتی ۱۵۰ میلی‌متری عنوان می‌شود، کمک‌فنر تکى عقب نیز دامنه حرکتی برابر با ۱۵۰ میلی‌متر دارد و تفاوت آنها در مدل S قابلیت تنظیم کامل آنها در سختی فنر و قدرت جذب ضربات محسوب می‌شود.

FTR

تماس با سطح مسیر

رینگ‌های چرخ آلومینیومی ۱۹ اینچی جلو و ۱۸ اینچی عقب که با لاستیک‌های DT3-R دانلوپ پوشانده شده‌اند، ادوات تماس این ۲ مدل با سطح مسیر هستند. دیسک‌های ۳۲۰ میلی‌متری در جلو با کالیپرهای ۴ پیستونه برمبو در کنار دیسک عقب ۲۶۵ میلی‌متری مجهز به کالیپر دو پیستونه مشخصات سیستم ترمز این موتورها هستند. هر ۲ مدل سامانه ضد بلوکه ترمز را به شکل استاندارد عرضه می‌کنند اما در مدل اس می‌توانید این سیستم را خاموش کنید.

FTR

نمایشگر جدید

مدل S برخوردار از نمایشگر دیجیتالی لمسی است که قابلیت‌هایی مانند انتخاب سبک رانندگی و تغییر تنظیمات کنترل کشش، کنترل ثبات و سیستم جلوگیری از بلند شدن چرخ جلو را در اختیار راکب موتور قرار می‌دهد. نمایشگر مذکور بهره‌مند از بلوتوث و شارژر سریع USB و تنظیمات مختلف برای نمایش سرعت و اطلاعات مورد نیاز دیگری نیز هست. این درحالی است که مدل دیگر از همان نمایشگر قدیمی بهره می‌برد. سبک‌های رانندگی با این موتور نیز شامل استاندارد، اسپرت و بارانی می‌شود.

FTR

قیمت‌اش چقدر است؟

قیمت مدل FTR 1200  از ۱۲۹۹۹ دلار و مدل FTR 1200 S از ۱۴۹۹۹ دلار شروع می‌شود. البته یک مدل سفارشی با رنگ‌آمیزی ویژه نیز عرضه می‌شود که قیمت‌اش هزار دلار بیشتر است.

مشخصات فنی

پیشرانه: ۲ سیلندر آب خنک خورجینی مجهز به ۴ سوپاپ در هر سیلندر و ۲ میل بادامک 
حجم باک: ۱۳ لیتر  
قدرت: ۱۲۰ اسب بخار در ۸۲۵۰ دور بر دقیقه
گشتاور: ۱۱۵ نیوتن‌متر در ۶۰۰۰ دور بر دقیقه

[تعداد: 5   میانگین:  5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک