معرفی موتورسیکلت هارلی دیویدسون FXDR 2019 + ویدئو

موتورسیکلت هارلی دیویدسون FXDR 2019 

ابهت در قاب رقابت

معرفی موتورسیکلت هارلی دیویدسون FXDR 2019 

هر زمان که هارلی دیویدسون دست به کار می‌شود و خودرو جدیدی را معرفی می‌کند، قند توی دل طرفداران دوآتشه این برند و به طور کلی همه آنهایی که عاشق موتورسیکلت‌های سنگین هستند آب می‌شود. شاید در شرایط فعلی بسیاری از برندهای چینی و هندی و تایوانی نیز نمایندگانی در کلاس هارلی داشته باشند، اما طعم واقعی یک هارلی را فقط یک هارلی دارد. پس هارلی دیویدسون است که طعم ناب سواری با یک موتور با ابهت را در اختیار راکب خود قرار می‌دهد.

هارلی دیویدسون

قدرت انجین در ترکیب با اجزاء آلومینیومی و کامپوزیتی برای کاهش وزن در کنار دوشاخ آلومینیومی جدید که ۴٫۶ کیلوگرم سبک‌تر است، تعلیق عقب آلومینیومی، چرخ‌های سبک‌وزن و گلگیرهای کامپوزیتی نتیجه درخشانی چون تقویت همه‌جانبه چابکی و فرمان‌پذیری این موتورسیکلت کروزر به ارمغان آورده است. دوشاخ جلو از مدل Fat Bob الهام گرفته‌شده و ۴۳ میلی‌متر قطر دارد.

هارلی دیویدسون

شاسی سخت لوله‌ای

بد نیست بدانید شاسی سخت لوله‌ای به علاوه سیستم تعلیق باکیفیت سبب چابکی در مسیرهای پرپیچ‌وخم کوهستانی و حین راندن این موتورسیکلت تنومند در ترافیک سنگین دورن‌شهری می‌شود.

هارلی دیویدسون FXDR قابلیت خمش زیادی در مقابل انواع مشابه دیگر با شاسی لوله‌ای دارد؛ زاویه ۳۲٫۶ درجه بهچپ و ۳۲٫۸ درجه به راست کاملا موید این موضوع است. همچنین ورودی هوای روبه‌جلو شباهت بسیاری به انواع مورد استفاده در موتورسیکلت‌های مخصوص درگ دارد. ظاهر طراحی FXDR با کیلومترشمار قالب‌گیری شده، ترک کوتاه و نشیمنگاه تک نیز این شباهت را تکمیل می‌کند.

هارلی دیویدسون

گلگیر عقب این کروزر جذاب به گونه‌ای طراحی شده که لاستیک عظیم ۲۴۰ میلی‌متری میشلن Scorcher را پذیرا باشد و حین حرکت لاستیک در دامنه حرکتی سیستم فنربندی و تعلیق از بدنه جدا نشود.

هارلی دیویدسون

انجین نصب شده روی این موتورسیکلت با ابهت آمریکایی ۱۱۶ نیوتن‌متر گشتاور در دور ۳۵۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌کند و توان زیادی در اختیار چرخ‌های آن قرار می‌دهد. موتوری که جان می‌دهد برای زدن به دل جاده‌ها!

 

[تعداد: 7   میانگین:  4.9/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک