موتور سنگین با طعم تریومف

موتور سنگین با طعم تریومف 

موتور سنگین با طعم تریومف 

موتور سنگین همیشه جذاب است. ظاهر پرابهت و صدای هیجان‌انگیز این موتورها خودش دنیایی است چه برسد به لذت سواری و آدرنالینی که در خون راکب ترشح می‌کنند.

موتور سنگین با طعم تریومف 

حالا یک موتور سنگین را تصور کنید که ساخته دست تریومف باشد. برندی که ید طولایی در ساخت موتورسیکلت‌های جذاب دارد و حالا به وعده خودش عمل کرده. چه وعده‌ای؟ ارائه موتورسیکلت‌های این شرکت با بسته ارتقایی TFC که در حقیقت کوتاه شده کلمات Triumph Factory Custom است. حالا دیگر با جذابیتی فراتر از یک موتورسیکلت معمولی طرف هستیم. تریومف وارد دنیای تازه‌ای شده است.

موتور سنگین با طعم تریومف 

سومین راکت

پس از مدل تراکسون که نخستین نمونه با بسته TFC بود، اکنون تریومف موتور سنگین جدیدی راهی بازار کرده که راکت ۳ نام دارد. یک موتورسیکلت به شدت جذاب و تا بن دندان مسلح با چراغ‌های دوتایی در جلو که همان ابتدا دل هر بیننده‌ای را می‌برد، چه علاقه به موتور و دنیای موتورها داشته باشد چه نداشته باشد.

این موتورسیکلت کروزر تنها در ۷۵۰ نمونه ساخته خواهد شد و خبر هیجان‌انگیز اینکه عنوان قدرتمندترین موتورسیکلت تاریخ تریومف را نیز با خود یدک می‌کشد! همچنین در راستای تزریق اصالت بیشتر به این موتور سنگین رویایی، به رسم دیرینه شماره شاسی این موتور روی پلاک مخصوصی درج شده و روی بدنه نصب می‌شود.

موتور سنگین با طعم تریومف 

کروزر راکت ۳، ۲۹ هزار دلار قیمت خواهد داشت. یعنی رقمی بالای ۴۰۰ میلیون تومان به پول ما که برای یک موتور هم زیاد است و هم کم. بستگی دارد از کدام زاویه به آن نگاه کنیم.

البته این را هم بگوییم که راکب این موتور با قدرتی بیش از ۱۶۸ اسب‌بخار و ۲۲۰ نیوتن‌متر گشتاور بسیاری از خودروهای قدرقدرت را به سادگی پشت سر می‌گذارد و به‌صورت نقطه‌ای که هر لحظه کوچک و کوچک‌تر می‌شود در آینه‌اش مشاهده می‌کند. تصورش را بکنید. قدرتی بیشتر از یک مزدا ۳ یا کیا سراتو برای یک موتورسیکلت با یک پنجم وزن این خودروها! تریومف راکت ۳ یک موتور سنگین ویژه برای آنهایی است که به بی‌نهایت نیز راضی نمی‌شوند.

موتور سنگین با طعم تریومف 

[تعداد: 7    میانگین: 5/5]

3 دیدگاه برای “موتور سنگین با طعم تریومف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک