هایما S7

ایران خودرو

هایما S7

تمام جهت‌های موجود در این دفترچه راهنما از قبیل «جلو »، “عقب”، “چپ” و “راست” تماما بر اساس جهت حرکت خودرو مورد تعریف قرارگرفته‌اند مگر اینکه در جایی صراحتا به گونه‌ای دیگر بیان شده باشد.

علائم تصویری موجود در این دفترچه راهنما به درک بهتر شما از مفاهیم کمک کرده و باید به عنوان راهنمای کلی در نظر گرفته شوند چرا که برخی جزییات با توجه به مدل خودروی که خریداری می‌کنید ممکن است متفاوت باشند.

این دفترچه راهنما در واقع بخش مهمی از اطلاعات ضمیمه محسوب می‌شود. هنگام انتقال خودرو به فرد دیگر، لطفا این دفترچه راهنما همراه با خودرو به مالک جدید تحویل داده شود.

هرگز شخصا به تعمیر خودرو اقدام ننمایید؛ چرا که این امر بر عملکرد کل خودرو به خصوص از لحاظ ایمنی و پایداری تأثیر می‌گذارد و حتی احتمال نقض قوانین ملی را نیز به دنبال خواهد داشت. بروز اختلال در عملکرد خودرو در اثر دستکاری و تعمیر توسط مالک یا تعمیرگاه‌های غیر‌مجاز، خودرو را از پوشش گارانتی خارج خواهد کرد.

حق هرگونه توقف در استفاده یا تغییر اطلاعات فنی در جهت بهینه‌سازی مستمر و به‌روزآوری محصولات برای شرکت ایران خودرو محفوظ می‌باشد.

نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور منحصرا، ارائه خدمات گارانتی به مشتریان را بر عهده دارد.

هشدارها

علائم زیر در خودروی شما به نمایش در می‌آید:

هشدارها

 

هشدارها

هشدارها

علائم تصویری هشدارها و رده‌بندی آنها

هشدارها

شرح سوخت

فقط بنزین‌های RON 92 (براساس تحقیقات) یا بنزین‌های بدون سرب با کیفیت بالاتر برای این خودرو قابل قبول است.

بنزین سرب‌دار غیر‌قابل قبول است.

 

[تعداد: 3    میانگین: 4/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک