وانت مرسدس بنز ۶ چرخ می‌شود!

مرسدس ایکس کلاس 6 چرخ

وانت مرسدس بنز ۶ چرخ می‌شود!

شرکت کارلکس دیزاین قصد دارد تا با همکاری شرکت پیکاپ دیزاین اولین نسخه شش چرخ پیکاپ مرسدس ایکس کلاس را به تولید برساند.

مرسدس ایکس کلاس 6 چرخ

نسخه مفهومی

پیشتر این شرکت با انتشار تصاویری از نسخه مفهومی این خودرو با نام Exy Monster X عزم خود را برای تولید این غول بی شاخ و دم نشان داده بود، اما حال ظاهرا این شرکت یک قدم بزرگ در راستای تحقق رویای خود برداشته است.

در دنیای مجازی

در حال حاضر این پیکاپ شخصی سازی شده در دنیای واقعی وجود ندارد، اما شرکت پیکاپ دیزاین وعده داده که تمام کیت‌های نصب شده روی بدنه این خودرو به هنگام تولید از جنس فیبرکربن خواهند بود. روی کاپوت یک ورودی هوای بزرگ نصب شده و بر روی سقف هم یک ردیف چراغ به منظور روشنایی بیشتر طراحی شده است. به منظور اضافه شدن یک اکسل به محور عقب، فندرهای عریض‌تر و بزرگتری برای این نسخه ایکس کلاس طراحی شده تا امکان نصب چرخ‌های بزرگتر فراهم شود. پنل‌های نصب شده در کف حوض بار که به منظور حفاظت از این قسمت به هنگام حمل بار طراحی شده‌اند، زرد رنگ بوده که با تریم تیره بدنه کاملا همخوانی دارند.

مرسدس ایکس کلاس 6 چرخ

جزئیاتی در دست نیست

تا این لحظه هیچ جزییاتی از پیشرانه این خودرو در دست نیست. مرسدس ایکس کلاس استاندارد به یک پیشرانه ۳ لیتری شش سیلندر توربودیزل مجهز است که قادر به تولید بیشینه قدرت ۲۵۸ اسب‌بخار و بیشینه گشتاور ۵۵۰ نیوتن‌متر است. مضاف بر اینکه هیچ جزییاتی هم از سیستم‌های انتقال قدرت به شش چرخ این خودرو منتشر نشده و هنوز مشخص نیست که این پیکاپ به صورت۶×۶ دائمی حرکت می‌کند یا خیر.

توقف غول ۶ چرخ

شرکت پیکاپ دیزاین بیان کرده برای متوقف کردن این غول شش چرخ، دیسک‌های ترمز کربن سرامیکی طراحی کرده، ضمن اینکه سیستم تعلیق انحصاری این شرکت هم باعث کاهش ارتفاع ایکس کلاس خواهد شد. همچنین نصب وینچ قدرتمند در عقب و جلوف باعث می‌شود تا خیال راننده برای پیمودن مسیرهای بیراهه راحت شود.

مرسدس ایکس کلاس 6 چرخ

Previous «
Next »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک

اینستاگرام

اخبار