رویارویی چارجر هلکت و لامبورگینی اوراکان

چارجر هلکت و لامبورگینی اوراکان

می‌دانید چه چیزی بهتر از یک سدان چهار درب ۷۰۷ اسبی است؟ یک هزار اسب بخار! با این قدرت شما می‌توانید در برابر سوپرکارهای نابغه و مخصوصاً نمونه‌های چهار چرخ محرک قلدری کنید.

برای مثال لامبورگینی اوراکان LP610-4 چابک و فرز را در نظر بگیرید که از پیشرانه‌ی ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری تنفس طبیعی، گیربکس دوکلاچه و سیستم چهار چرخ محرک سود می‌برد.

برخلاف داج چارجر هلکت یا هر هلکت استاندارد دیگری، لامبورگینی تنها ۶۱۰ اسب بخار قدرت دارد که باعث ایجاد شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳٫۲ ثانیه‌ای می‌شود. یک هلکت استاندارد خروجی ۷۰۷ اسبی داشته اما خب این خودرو سنگین‌تر بوده و قطعاً تعویض دنده‌های آن به سرعت لامبورگینی نیست.

این حقیقت هم وجود دارد که هلکت خودرویی دیفرانسیل عقب بوده که کنترل این میزان قدرت در هنگام انتقال به زمین و مسابقه درگ سخت‌تر خواهد بود. اگر هدف شما رقابت واقعی با اوراکان باشد باید استارت بسیار خوبی داشته باشید. همچنین از آنجایی که این هلکت حاضر در ویدئو قدرت ۱۰۰۰ اسب بخاری دارد بنابراین برای رقابت با شتاب گیری فوق‌العاده‌ی اوراکان باید با چالش‌های بیشتری روبرو شوید.

خب برنده‌ی نهایی در آخر خط ۴۰۰ متر کیست؟ رقابت این دو خودرو واقعاً نزدیک بوده اما خب برای فهمیدن پاسخ سؤال بهتر است ویدئو را تماشا بفرمایید.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک