اگر آلفارومئو کامیون بسازد چه شکلی خواهد بود؟

اگر آلفارومئو کامیون بسازد چه شکلی خواهد بود؟ 

اگر آلفارومئو کامیون بسازد چه شکلی خواهد بود؟ 

همیشه طراحان آلفارومئو به دلیل طرح‌های خارق‌العاده‌ مورد تحسین قرار گرفته‌اند و حتی بعضی می‌گویند زمانی می‌توانید مدعی باشید که شیفته حقیقی دنیای اتومبیل‌ها هستید که دست کم برای مدتی کوتاه مالکیت یک آلفارومئو را تجربه کرده باشید.

حال تصور کنید روزی آلفا و طراحان خوش ذوق آن پا به عرصه طراحی کامیون‌ها و کشنده‌ها بگذراند. به نظر شما چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا کامیون طراحی شده توسط کمپانی آلفا نیز همان جذابیت خودروهای سواری‌اش را خواهد داشت؟ برای یافتن پاسخ این پرسش‌ها با ما همراه باشید.

کامیون آلفارومئو

رندر آقای لی

یک طراح به نام Taekang Lee به تازگی رندری از کشنده سگمنت سمی با برند آلفارومئو منتشر کرده است تا نشان دهد این کمپانی اگر به این سگمنت ورود کند، چه محصول جذابی را تولید خواهد کرد.

وی موفق شده زبان طراحی آلفارومئو را به خوبی در این کشنده سمی پیاده کند و استایل جلوپنجره محصولات این کمپانی را در پوزه این کشنده کامل رعایت کرده است. خطوط بدنه و نحوه طراحی جلوپنجره، کاملا بیانگر سبک طراحی آلفارومئو بوده، همچنین چراغ‌های LED روشنایی در روز، به این کشنده خیالی چهره خشنی بخشیده است.

رنگ قرمز برای ایتالیایی‌ها از جمله آلفارومئو، اصلی‌ترین رنگ برای محصولاتشان است و در این رندر نیز این کامیونت به رنگ قرمز طراحی شده است. این کمپانی ایتالیایی در اواسط دهه ۳۰ میلادی در قرن بیست تا سال ۱۹۵۰، انواع خودروهای تجاری و کاری مانند پیکاپ، اتوبوس، مینی بوس و خودروهای تجاری سبک را تولید می‌کرده است.

اگر این رندر روزی به حقیقت بپیوندند، اولین باری خواهد بود که آلفا اقدام به تولید یک کشنده سمی می‌کند. اما با توجه به سیاست‌های فیات مالک این کمپانی و خود شرکت آلفارومئو در گزیده‌کاری و تیراژ بسیار پایین بعید است این کمپانی دست کم به این زودی‌ها پا به عرصه تولید کامیون حتی در کلاس سمی بگذارد. پس برای تماشای کامیون‌ ساخت آلفا فعلا باید به همین رندرها بسنده کنید.

کامیون آلفارومئو

 

[تعداد: 3   میانگین:  4.3/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک