کانسپت خارق‌العاده اینفینیتی در دیترویت

کانسپت خارق‌العاده اینفینیتی در دیترویت

کانسپت خارق‌العاده اینفینیتی در دیترویت

کانسپت اینفینیتی QX اینسپریشن که در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۹ رونمایی شد، نمایی از نوع نگاه کمپانی اینفینیتی به همگان می‌دهد.

طراحی QX اینسپریشن استایلیش، زیبا و فوق‌العاده جذاب است. مفهومی جذاب اینفینیتی کابین جذابی نیز دارد و کاملا آینده‌نگرانه طراحی شده. اگرچه اطلاعات دقیقی از توانایی‌های حرکتی این خودرو در دست نیز اما مقامات اینفینیتی می‌گویند این خودرو توانمندی‌های بسیار بالایی دارد و از نظر عملکرد در هر رده‌ای بهترین خواهد بود.

کریم حبیب مدیر دپارتمان طراحی اینفینیتی معتقد است مدل پیش رو بیانه‌ای است بر پایه تجربه ۳۰ ساله برند اینفیتی بر اساس آینده!

همچنین رئیس کمپانی اینفینیتی گفته است مدل مفهومی QX ایسنپریشن مستقیما شمایل نخستین خودرو الکتریکی اینفینیتی با ژن‌های ژاپنی را نشان می‌دهد که خودرویی با سطح عملکرد بالا و کم‌آلایندگی خواهد بود.

کابین این خودروی مفهومی با استفاده از فنون سنتی و با دستان هنرمند مهندسان این شرکت ساخته شده و در آن متریال الهام گرفته از حساسیت خاص ژاپنی‌ها بکار رفته است. پلتفرم خودرو نیز به طراحان اجازه داده کاکپیتی سالن مانند طراحی کنند که این نکته هم از “اوموتناشی” که روش مهمان‌نوازی ژاپنی‌هاست الهام گرفته است.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک