کتابچه راهنمای دنا

ایران خودرو

کتابچه راهنمای دنا

خریدار گرامی

ضمن تشکر از شما برای خرید محصول شرکت ایران خودرو، تبریک ما را به جهت این حسن انتخاب پذیرا باشید. امیدواریم خودرو جدید بتواند در لحظات شاد زندگی شما سهمی داشته باشد.

این راهنما در استفاده صحیح از وسیله نقلیه و نحوه رانندگی با آن به شما کمک خواهد کرد، بنابراین بهتر است همواره آن را در محفظه داشبورد خودرو نگهداری نمائید.

برای استفاده آسان‌تر، کتابچه حاضر به بخش‌های مختلف تقسیم شده و هر بخش مربوط به جنبه متفاوتی از رانندگی یا مراقبت از خودروی شما است. توصیه می‌کنیم برای آشنایی با امکانات و قابلیت‌های خودرو جدیدتان هر بخش را با دقت مطالعه فرمائید.

– قبل از رانندگی: این بخش شامل تنظیم صندلی‌ها، کمربند ایمنی، کنترل سیستم گرمایش و تهویه و همچنین تمام نکات مورد نیاز برای رفاه شما قبل از شروع رانندگی است.

– رانندگی: در این بخش عملکرد کلیدها، تجهیزات و مراقبت‌های حین رانندگی توضیح داده شده است.

– نگهداری خودرو: شامل اطلاعات ضروری در مورد بازدیدهایی است که باید در دوره‌های منظم زمانی به عمل آورید.

توجه

جهت اطلاع از نحوه نگهداری خودرو، ضوابط و شرایط خدمات گارانتی و انجام سرویس‌های دوره‌ای، به دفترچه راهنمای نگهداری و خدمات گارانتی مراجعه فرمائید.

– فوریت‌های فنی: این‌ اطلاعات به منظور کمک به حل اشکالات کوچک و اجتناب‌ناپذیر در مواقع اضطراری است که گاهی ممکن است به وقوع بپیوندد؛ مانند تعویض تسمه، فیوز و چرخ‌ها.

– اطلاعات فنی: شامل اطلاعات فنی درباره موتور، ابعاد، ظرفیت‌ها و اوزان می‌باشد.

در ضمن، مواد مصرفی از نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو تأمین گردد. (از برندهای مورد تأیید و بسته بندی‌هایی که توسط شرکت ایساکو ارایه می‌گردد، استفاده شود.)

اخطار

عدم توجه به دستورات ویژه که در کادرهای اخطار همراه با این علامت درج شده، ممکن است باعث آسیب جدی و به خطر افتادن سلامت راننده و یا سرنشینان خودرو شود.

هشدار

عدم توجه به دستوراتی که در کادرهای هشدار‌دهنده همراه با این علامت درج شده است، احتمال تصادف یا آسیب به خودرو را به دنبال خواهد داشت.

توجه

در صورت عدم توجه به توصیه‌های ایمنی عنوان شده که به دنبال کلمه توجه آورده شده است، احتمال آسیب جدی به خودروی شما وجود دارد.

نکته مهم

امکانات هر خودرو با توجه به مدل آن متفاوت است. به همین خاطر ممکن است بخشی از اطلاعات مندرج در این راهنما در مورد خودروی شما صادق نباشد. برای کسب اطمینان می‌توانید با نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو تماس بگیرید.

یادآوری

در این کتابچه اطلاعات مربوط به گونه‌های دیگر این محصول نیز درج شده و با علامت ستاره (*) مشخص گردیده است.

فهرست

۱- خودروی شما در یک نگاه

۲- قبل از رانندگی

۳- رانندگی

۴- نگهداری خودرو

۵- فوریت های فنی

۶- اطلاعات فنی

[تعداد: 7   میانگین:  3.4/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک