لامبورگینی اوروس مجهز به پکیج آفرود

لامبورگینی اوروس آفرود پکیج

لامبورگینی اوروس مجهز به پکیج آفرود

درباره‌ی لامبورگینی اوروس با پکیج آفرود صحبت می‌کنیم و آن گاو هم همان اوروس مجهز به پکیج یاد شده است.

زمانی که لامبورگینی نیز به جرگه شاسی بلند سازان پیوست بسیاری شاسی بلند لامبو را یک شکست کامل برای این خودروساز مشهور جهانی می پنداشتند. اما اکنون که این گاو وحشی پا به عرصه وجود نهاده است نظرات متفاوتی در خصوص آن بیان می شود! شاید لامبورگینی بازار و شمتریان خود را بسیار بهتر از رقبا می شناخت.

جالب است که اکنون همین صحبت ها درباره فراری وجود دارد. یک گاو عصبانی و باابهت که می‌تواند هرجایی برود. این خودرو تنها در عرض ۳٫۶ ثانیه از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و بنابراین شانس زیادی برای گریز از آن نخواهید داشت.

طراحی متمایز

اوروس آفرود پکیج با طراحی متمایز بدنه عرضه می‌شود تا نشان دهنده‌ عملکرد شاخص خود در خارج از جاده باشد. عناصر فولادی به منظور تقویت بیشتر به سپرها اضافه شده‌اند و خروجی‌های اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ و ریل‌های سقف جدید نیز در دسترس هستند.

فلاپ های ضدزنگ نیز به منظور حفاظت بیشتر از اوروس نصب شده‌اند و البته ارتفاع خودرو از سطح زمین نیز به ۲۴۸ میلی‌متر رسیده است. زمانی که اوروس در بالاترین ارتفاع خود از سطح زمین قرار داشته باشد شاهد زاویه‌ی حمله‌ی ۲۷٫۹ درجه‌ای و زاویه‌ی فرار ۲۸٫۳ درجه‌ای خواهید بود.

حالت‌های رانندگی اوروس هم با اضافه شدن دو حالت ترا و سابیا به شش حالت رسیده است. حالت سابیا به‌طور ویژه باعث افزایش پرفورمنس خودرو در سطوح شنی یا ماسه‌ای می‌شود. حالت ترا نیز باعث ایجاد ایمنی بیشتر در مسیرهای آفرود خطرناک خواهد شد.

البته که آفرود رفتن می‌تواند باعث کثیف شدن بدنه شود و به همین دلیل است که لامبورگینی از پکیج شست‌وشو برای اطمینان از وجود حداکثر میدان دید در تمامی شرایط آب و هوایی استفاده کرده است.

این پکیج شامل عملکرد پیشرفته‌ی تمیزکاری است که باعث کاهش مصرف آب هم می‌شود. در ویدئوی منتشر شده می‌توان جزئیات بیشتری از پکیج شست‌وشوی لامبورگینی اوروس آفرود پکیج را مشاهده کرد.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک