مرسدس بنز زیر پای شیر سلطان جنگل!

شیر پشت فرمان مرسدس بنز

مرسدس بنز زیر پای شیر سلطان جنگل!

مرسدس بنز رویایی از کنارتان گذر می‌کند. در یک لحظه حسابی در بحر مرسدس بنز رویایی فرو می‌روید. اما ناگهان مورد عجیبی توجه‌تان را به خود جلب می‌کند. موضوعی جالب و دلهره‌آور! پشت فرمان مرسدس بنز یک شیر نشسته است!

قبول داریم که شیر سلطان جنگل است و باید در هر زمینه بهترین‌ها را نصیب خود کند اما مگر می‌شود نشستن یک شیر نر پشت فرمان یک مرسدس بنز کلاس اس را به همین سادگی‌ها باور کرد؟ باید در پاسخ‌تان بگوییم بلی شدنی است، تنها کافی است خود را به نگاه خلاقانه کمپانی مرسدس و آگهی‌های تبلیغاتی فوق‌العاده‌اش بسپارید. به همین سادگی!

موفقیت در شهر

شیر در جنگل موفقیت‌های بسیاری دارد. در بسیاری مواقع بر حیوانات دیگر فائق می‌آید. از خوردن لاشه می‌پرهیزد و همواره شکار تازه تناول می‌کند. محدوده‌ای خاص برای خودش دارد و خلاصه حسابی حکم می‌راند. اما یک شیر در شیر تا چه می‌تواند موفق باشد؟

باید گفت در دنیای مرسدس بنز تا بی‌نهایت! شیر در دنیای بنز می‌تواند کت و شلوار چند ده هزار دلاری بپوشد. مدیرعامل یک شرکت موفق باشد. ویلای شیک میلیون دلاری داشته باشد و البته مرسدس اس کلاس براند!

خشم و هیاهو

شیر داستان مرسدس اما با این همه موفقیت و هیمنه حسابی عصبانی است. وقتی پشت فرمان می‌نشیند با خشونت می‌راند در ترافیک حسابی روحیه‌اش را از دست می‌دهد. خب حق هم دارد. شیر برای خودش در جنگل برو بیایی دارد و نمی‌تواند بدون حس رایحه جنگل و دشت حس و حال خوبی داشته باشد. اینجاست فناوری مرسدس بنز در عطرآرایی فضای کابین و بوی جنگل و Wood حسابی به کمک این شیر ثروتمند شهری می‌آید و او تنها با فشردن یک دکمه رایحه مطلوب‌اش را در کابین خودرو لوکس خود انتشار می‌دهد.

ناگهان دنیا شیرین می‌شود و لبخند رضایت بر لبان شیر می‌نشیند. او به رانندگی با نهایت آرامش ادامه می‌دهد در حالی که انسان‌ها خود از دنیایی که ساخته‌اند عصبی هستند و با خشونت به رانندگی ادامه می‌دهند. به این ترتیب او سلطان جنگل انسان‌ها نیز می‌شود.

سکانس آخر

در این آگهی تلویزیونی یکی از جذاب‌ترین صحنه‌ها سکانس آخر و لحظه ورود شیر به خانه است. جایی که همسرش با عصبانیت انتظار سلطان را می‌کشد و او لبخندی بر لب در اتومبیل‌اش را می‌بندد و برای همسرش دست تکان می‌دهد.

[تعداد: 8    میانگین: 4.5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

من را از طریق ایمیل از پاسخ به دیدگاهم باخبر کن! بدون ارائه دیدگاه هم می‌توانید از دیدگاه های جدید در این مطلب باخبر شوید. اشتراک